Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 17

Német Birodalom 1915. Otto von Bismarck születésének 100. évfordulójára Br plakett. Szign.: Joseph Kowarzik (74x54mm) T:2 German Empire 1915. To the 100th Anniversary of the Birth of Otto von Bismarck Br plaque. Sign.: Joseph Kowarzik (74x54mm) C:XF
30436.

Német Birodalom 1915. "Otto von Bismarck születésének 100. évfordulójára" Br plakett. Szign.: Joseph Kowarzik (74x54mm) T:2 German Empire 1915. "To the 100th Anniversary of the Birth of Otto von Bismarck" Br plaque. Sign.: Joseph Kowarzik (74x54mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Olasz Államok / Velence 1795. ANTONIO CANOVAE VENETO ARTIBVS ELEGANTIORIBVS MIRIFICE INSTRCVTO OB MONVMENTVM PVBLICVM ANGELO EMO EGREGIE INSCVLPTVM SENATVS MVNVS A MDCCXCV kétoldalas Zn emlékérem (82,10g/58mm) T:2 / Italian States / Venice 1795. ANTONIO CANOVAE VENETO ARTIBVS ELEGANTIORIBVS MIRIFICE INSTRCVTO OB MONVMENTVM PVBLICVM ANGELO EMO EGREGIE INSCVLPTVM SENATVS MVNVS A MDCCXCV double-sided Zn commemorative medallion (82,10g/58mm) C:XF
30437.

Olasz Államok / Velence 1795. "ANTONIO CANOVAE VENETO ARTIBVS ELEGANTIORIBVS MIRIFICE INSTRCVTO OB MONVMENTVM PVBLICVM ANGELO EMO EGREGIE INSCVLPTVM SENATVS MVNVS A MDCCXCV" kétoldalas Zn emlékérem (82,10g/58mm) T:2 / Italian States / Venice 1795. "ANTONIO CANOVAE VENETO ARTIBVS ELEGANTIORIBVS MIRIFICE INSTRCVTO OB MONVMENTVM PVBLICVM ANGELO EMO EGREGIE INSCVLPTVM SENATVS MVNVS A MDCCXCV" double-sided Zn commemorative medallion (82,10g/58mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Olasz Államok 1847. Marco Polo / Olasz tudósok kilencedik találkozója, Velence, MDCCCXLVII Br emlékérem (83,98g/67mm) T:2- ph. / Italian States 1847. Marco Polo / Nona riunione degli Scienziati Italiani Venezia, MDCCCXLVII (Ninth meeting of Italian scientists Venice, 1847) Br medallion (83,98g/67mm) C:VF edge error
30438.

Olasz Államok 1847. "Marco Polo / Olasz tudósok kilencedik találkozója, Velence, MDCCCXLVII" Br emlékérem (83,98g/67mm) T:2- ph. / Italian States 1847. "Marco Polo / Nona riunione degli Scienziati Italiani Venezia, MDCCCXLVII (Ninth meeting of Italian scientists Venice, 1847)" Br medallion (83,98g/67mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Románia 1881. I. Károly / Mezőgazdasági és Ipari Díjérem Br emlékérem. Szign.: W. Kullrich F. (106,67g/59mm) T:2- durva ph., patina Romania 1881. Carol I / Agriculture and Industry Award Medal Br commemorative medal. CAROL I REGE AL ROMANIEI / CONCURS DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE - ONORE MUNCEI STARUITORE Sign.: W. Kullrich F. (106,67g/59mm) C:VF strong edge error, patina
30439.

Románia 1881. "I. Károly / Mezőgazdasági és Ipari Díjérem" Br emlékérem. Szign.: W. Kullrich F. (106,67g/59mm) T:2- durva ph., patina Romania 1881. "Carol I / Agriculture and Industry Award Medal" Br commemorative medal. "CAROL I REGE AL ROMANIEI / CONCURS DE AGRICULTURA SI INDUSTRIE - ONORE MUNCEI STARUITORE" Sign.: W. Kullrich F. (106,67g/59mm) C:VF strong edge error, patina

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Románia 1894. Német Dalosszövetségek zászlóbontása Romániában / Friedrich Bossel Br emlékérem (35mm/20,46g) T:1-,2 ph. / Romania 1894. Bannerweihe d. Deutschen Sängerbundes in Rumänien / Friedrich Bossel (35mm/20,46g) C:AU,XF edge error
30440.

Románia 1894. "Német Dalosszövetségek zászlóbontása Romániában / Friedrich Bossel" Br emlékérem (35mm/20,46g) T:1-,2 ph. / Romania 1894. "Bannerweihe d. Deutschen Sängerbundes in Rumänien / Friedrich Bossel" (35mm/20,46g) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft