Militária

Tételek száma: 81

Berán Lajos (1882-1943) ~1909. Zászlonkhoz törhet[et]lenül hűen, felséges anyjához hervadhat[at]lan kegyelettel. 1869-1909 1. Honvéd Gyalog Ezred. aranyozott, egyoldalas Br plakett (101,15g/52,5x68mm) T:1- / Hungary ~1909. 1st Hungarian Infantry Regiment - Empress Elisabeth gilt, one-sided Br plaque (101,15g/52,5x68mm) C:AU
30509.

Berán Lajos (1882-1943) ~1909. "Zászlonkhoz törhet[et]lenül hűen, felséges anyjához hervadhat[at]lan kegyelettel. 1869-1909 1. Honvéd Gyalog Ezred." aranyozott, egyoldalas Br plakett (101,15g/52,5x68mm) T:1- / Hungary ~1909. "1st Hungarian Infantry Regiment - Empress Elisabeth" gilt, one-sided Br plaque (101,15g/52,5x68mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15
Zutt Richard (1887-1938) 1914. Hadsegélyező ovális Ag medál, fémjel nélkül, részben zománcozott, kék zománc (34,78g/53x33mm) T:1- / Hungary 1914. Military Aid 1914 commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,78g/53x33mm) C:AU HP-6814.
30510.

Zutt Richard (1887-1938) 1914. "Hadsegélyező" ovális Ag medál, fémjel nélkül, részben zománcozott, kék zománc (34,78g/53x33mm) T:1- / Hungary 1914. "Military Aid 1914" commemorative Ag medallion of the Hungarian Military Aid Office, partially enamelled with blue enamel. Sign: Richard Zutt (34,78g/53x33mm) C:AU HP-6814.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915 Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló, Br emlékérem eredeti Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915 tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915 Br commemorative medal with Franz Joseph and Wilhelm II in original Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915 case. Sign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) C:UNC,AU
30511.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Ferenc Józsefet és II. Vilmost ábrázoló, Br emlékérem eredeti "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" tokban. Szign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Gott mit uns / Viribus unitis 1914-1915" Br commemorative medal with Franz Joseph and Wilhelm II in original "Kriegs-Fürsorgeamt 1914-1915" case. Sign.: Rudolf Neuberger (97,37g/61mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Viribus unitis 1914-1915 egyoldalas Br, I. világháborús patrióta plakett. Szign.: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) T:1- kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Viribus unitis 1914-1915 one-sided World War I patirotic Br plaque. Sign: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) C:AU small patina
30512.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Viribus unitis 1914-1915" egyoldalas Br, I. világháborús patrióta plakett. Szign.: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) T:1- kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Viribus unitis 1914-1915" one-sided World War I patirotic Br plaque. Sign: F. Stiasny (160,52g/65x71mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915 ezüstözött I. világháborús patrióta medál Ferenc József, II. Vilmos és V. Mehmed portréjával (12,54g/31mm) T:1-,2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. 1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915 silver plated World War I patriotic medallion with the portraits of Franz Joseph, Wilhelm II and Mehmed V (12,54g/31mm) C:AU,XF small patina
30513.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" ezüstözött I. világháborús patrióta medál Ferenc József, II. Vilmos és V. Mehmed portréjával (12,54g/31mm) T:1-,2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "1914-1915 - Istenünk légy velünk / Királyért és Hazáért - 1914-1915" silver plated World War I patriotic medallion with the portraits of Franz Joseph, Wilhelm II and Mehmed V (12,54g/31mm) C:AU,XF small patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Vörös Ördögök 1914-1915. egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Austro-Hungarian Monarchy 1915. The Red Devils 1914-1915. one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) C:XF label on the back HP 3411.
30514.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Vörös Ördögök 1914-1915." egyoldalas Br emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "The Red Devils 1914-1915." one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (89g/78mm) C:XF label on the back HP 3411.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN Alexandar von Krobatin bárót, hadügyminisztert ábrázoló kétoldalas Br plakett. Szing.: Arnold Hartig (65mm) T:1- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Arnold Hartig (65mm) C:AU small edge error
30515.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" Alexandar von Krobatin bárót, hadügyminisztert ábrázoló kétoldalas Br plakett. Szing.: Arnold Hartig (65mm) T:1- kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. KRIEGSMINISTER GEN. OBST. FRH. V. KROBATIN" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Arnold Hartig (65mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
30516.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
30517.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft