Militária

Tételek száma: 81

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. K. U. K. 145. J. BRIG. / WEIHNACHETN IM FELDE 1917 (Császári és Királyi 145. Gyalogdandár / Karácsony a harcmezőn 1917) ezüstözött Br sapkajelvény BRUDER SCHNEIDER WIEN gyártói jelzéssel (31x61mm) T:2 kopott ezüstözés, patina / Austro-Hungarian Monarchy 1917. K. U. K. 145. J. BRIG. / WEIHNACHTEN IM FELDE 1917 (Imperial and Royal 145th Infantry Brigade / Christmas on the Battlefield) silver plated Br cap badge with makers mark BRUDER SCHNEIDER WIEN on the back (31x61mm) C:XF worn silver plating, patina
30496.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "K. U. K. 145. J. BRIG. / WEIHNACHETN IM FELDE 1917 (Császári és Királyi 145. Gyalogdandár / Karácsony a harcmezőn 1917) ezüstözött Br sapkajelvény "BRUDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (31x61mm) T:2 kopott ezüstözés, patina / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K. U. K. 145. J. BRIG. / WEIHNACHTEN IM FELDE 1917 (Imperial and Royal 145th Infantry Brigade / Christmas on the Battlefield) silver plated Br cap badge with makers mark "BRUDER SCHNEIDER WIEN" on the back (31x61mm) C:XF worn silver plating, patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
33
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. SEMPER UBIQUE FIDELIS - MARIA ANNA 1885 - 1914-1917 (76. Freiherr v. Salis-Soglio Gyalogezred) jelzett, zománcozott Ag érem füllel. Szign.: BŐDY (4,58g/0.900/22mm) T:2,2- zománchiba, ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1917. SEMPER UBIQUE FIDELIS - MARIA ANNA 1885 - 1914-1917 (76. Freiherr v. Salis-Soglio Infantry Regiment) hallmarked, enamelled Ag medal with ear. Sign.: BŐDY (4,58g/0.900/22mm) C:XF,VF enamel and edge error
30497.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "SEMPER UBIQUE FIDELIS - MARIA ANNA 1885 - 1914-1917 (76. Freiherr v. Salis-Soglio Gyalogezred)" jelzett, zománcozott Ag érem füllel. Szign.: BŐDY (4,58g/0.900/22mm) T:2,2- zománchiba, ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "SEMPER UBIQUE FIDELIS - MARIA ANNA 1885 - 1914-1917 (76. Freiherr v. Salis-Soglio Infantry Regiment)" hallmarked, enamelled Ag medal with ear. Sign.: BŐDY (4,58g/0.900/22mm) C:XF,VF enamel and edge error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17
1918. Hadi iparunk a világháboruban 1914-1918 Zn sapkajelvény függőleges Cu tűvel a hátlapon (44x33mm) T:1- / Hungary 1918. Our military industry in World War 1914-1918 Zn cap badge with vertical Cu pin on the back (44x33mm) C:AU
30498.

1918. "Hadi iparunk a világháboruban 1914-1918" Zn sapkajelvény függőleges Cu tűvel a hátlapon (44x33mm) T:1- / Hungary 1918. "Our military industry in World War 1914-1918" Zn cap badge with vertical Cu pin on the back (44x33mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1930. Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért fém kitüntető jelvény, hátoldalán BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel (50x38mm) T:2 patina / National Front Fighter Association for Camaraderie Service metal badge, with BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2. makers mark on the back (50x38mm) C:XF patina
30500.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség Bajtársi Szolgálatért" fém kitüntető jelvény, hátoldalán "BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (50x38mm) T:2 patina / National Front Fighter Association for Camaraderie Service" metal badge, with "BERÁN N BPEST DÖBRENTEI U. 2." makers mark on the back (50x38mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
26
~1940. Levente zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény (16x14mm) T:2,2- kis zománchiba, patina / Hungary ~1940. Levente enamelled copper alloy button badge (16x14mm) C:XF,VF small enamel error, patina
30501.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
~1940. I. osztályú levente díszjelvény ezüstözött, zománcozott Cu jelvény (59x45mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. Levente Badge of Honour, 1st Class silver plated, enamelled Cu badge (59x45mm) C:XF enamel error Sallay 200/a.var
30502.

~1940. "I. osztályú levente díszjelvény" ezüstözött, zománcozott Cu jelvény (59x45mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour, 1st Class" silver plated, enamelled Cu badge (59x45mm) C:XF enamel error Sallay 200/a.var

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
~1940-1945. Légoltalomért egyoldalas nagyalakú Zn kitüntető jelvény (60x60mm) T:1-,2 bal oldali keresztszáron ph. / Hungary ~1940-1945. Légoltalomér (For Anti-Air Protection) one-sided, large size Zn award badge (60x60mm) C:AU,XF
30503.

~1940-1945. "Légoltalomért" egyoldalas nagyalakú Zn kitüntető jelvény (60x60mm) T:1-,2 bal oldali keresztszáron ph. / Hungary ~1940-1945. "Légoltalomér (For Anti-Air Protection)" one-sided, large size Zn award badge (60x60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1942. Csapatcsendőr préselt, aranyozott, zománcozott vaslemez (46mm) T:2 / Hungary 1942. Csapatcsendőr (Military Police) metal badge (46mm) C:XF  Sallay 70/a.
30504.

1942. "Csapatcsendőr" préselt, aranyozott, zománcozott vaslemez (46mm) T:2 / Hungary 1942. "Csapatcsendőr (Military Police)" metal badge (46mm) C:XF Sallay 70/a.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1943. 1. PÁNCÉLOS HO. 1943. TELÉN (1. Páncélos Hadosztály 1943. telén zománcozott Br jelvény (41x33mm) T:1-,2 / Hungary 1943. 1. PÁNCÉLOS HO. 1943. TELÉN (1st Armored Division in the winter of 1943) enamelled Br badge (41x33mm) C:AU,XF Sallay 101/a.
30505.

1943. "1. PÁNCÉLOS HO. 1943. TELÉN (1. Páncélos Hadosztály 1943. telén" zománcozott Br jelvény (41x33mm) T:1-,2 / Hungary 1943. "1. PÁNCÉLOS HO. 1943. TELÉN (1st Armored Division in the winter of 1943)" enamelled Br badge (41x33mm) C:AU,XF Sallay 101/a.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1944. Szent László Hadosztály Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:2 / Hungary 1944. Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division) Al division badge (63,5x44mm) C:XF  Sallay 99.
30506.

1944. "Szent László Hadosztály" Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:2 / Hungary 1944. "Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division)" Al division badge (63,5x44mm) C:XF Sallay 99.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
~1950-1960. Kiváló légi megfigyelő / fényképész zománcozott fém jelvény (42mm) T:2 kis zománchiba / ~1950-1960. Excellent aerial observer / photographer enamelled metal badge (42mm) C:XF small enamel errors
30507.

~1950-1960. "Kiváló légi megfigyelő / fényképész" zománcozott fém jelvény (42mm) T:2 kis zománchiba / ~1950-1960. "Excellent aerial observer / photographer" enamelled metal badge (42mm) C:XF small enamel errors

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1908. A veszprémi hadgyakorlat emlékére aranyozott Br emlékérem. FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A CSÁSZÁR ÉS KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL A VESZPRÉMI NAGY HADGYAKORLATOKNÁL 1908. SEPTEMBER HAVÁBAN (11,68g/29mm) T:2 kopott aranyozás / Hungary 1908. Military Exercise with the presence of Franz Joseph gilt Br commemorative medallion (11,68g/29mm) C:XF worn gold plating
30508.

1908. "A veszprémi hadgyakorlat emlékére" aranyozott Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A CSÁSZÁR ÉS KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL A VESZPRÉMI NAGY HADGYAKORLATOKNÁL 1908. SEPTEMBER HAVÁBAN" (11,68g/29mm) T:2 kopott aranyozás / Hungary 1908. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" gilt Br commemorative medallion (11,68g/29mm) C:XF worn gold plating

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft