Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 116

30127.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Gárdos Aladár (1878-1944) 1931. Havas Miksa egyoldalas Br plakett, hátlapon LUDVIG E. BUDAPEST gyártói jelzéssel. BÖLCSESSÉG VEZETI MUNKÁDAT - ERŐ VÉGEZI - SZÉPSÉG DÍSZÍTI - HAVAS MIKSA 1931 (117g/69x56mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Hungary 1931. Miksa Havas one-sided Br plaque. Sign.: Aladár Gárdos (117g/69x56mm) C:XF label on the back HP 2485.
30128.

Gárdos Aladár (1878-1944) 1931. "Havas Miksa" egyoldalas Br plakett, hátlapon "LUDVIG E. BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "BÖLCSESSÉG VEZETI MUNKÁDAT - ERŐ VÉGEZI - SZÉPSÉG DÍSZÍTI - HAVAS MIKSA 1931" (117g/69x56mm) T:2 hátlapján ráragasztott felirat / Hungary 1931. "Miksa Havas" one-sided Br plaque. Sign.: Aladár Gárdos (117g/69x56mm) C:XF label on the back HP 2485.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Gárdos Aladár (1878-1944) 1932. Aschner Lipót - Negyven év sikereinek emlékére aranyozott Br plakett, hátlapján LUDVIG BUDAPEST gyártói jelzéssel (72,82g/59x46mm) T:1- / Hungary 1932. Lipót Aschner - For success of 40 years Br plaque, with LUDVIG BUDAPEST makers mark. Sign.: Aladár Gárdos (72,82g/59x46mm) C:XF HP 2487.
30129.

Gárdos Aladár (1878-1944) 1932. "Aschner Lipót - Negyven év sikereinek emlékére" aranyozott Br plakett, hátlapján "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (72,82g/59x46mm) T:1- / Hungary 1932. "Lipót Aschner - For success of 40 years" Br plaque, with "LUDVIG BUDAPEST" makers mark. Sign.: Aladár Gárdos (72,82g/59x46mm) C:XF HP 2487.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
Holló László (1887-1976) 1965. Ady egyoldalas öntött Br emlékérem (166,08g/69mm) T:1- / Hungary 1965. Ady one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Holló (166,08g/69mm) C:AU
30130.

Holló László (1887-1976) 1965. "Ady" egyoldalas öntött Br emlékérem (166,08g/69mm) T:1- / Hungary 1965. "Ady" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Holló (166,08g/69mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ispánki József (1906-1992) 1936. Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át Br emlékplakett (80mm) T:2 kis patina / Hungary 1936. Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át Br commemorative medallion (80mm) C:XF small patina HP II 119
30131.

Ispánki József (1906-1992) 1936. "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br emlékplakett (80mm) T:2 kis patina / Hungary 1936. "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br commemorative medallion (80mm) C:XF small patina HP II 119

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kampfl József (1939-) 1992. Batthyány-Strattmann László-díj egyoldalas, öntött Br emlékérem (361,17g/89mm) T:1- / Hungary 1992. László Batthyány-Strattmann - Award one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (361,17g/89mm) C:AU CS 48.
30132.

Kampfl József (1939-) 1992. "Batthyány-Strattmann László-díj" egyoldalas, öntött Br emlékérem (361,17g/89mm) T:1- / Hungary 1992. "László Batthyány-Strattmann - Award" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (361,17g/89mm) C:AU CS 48.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. Wolfner József egyoldalas Br emlékérem (178,74g/85mm) T:2 / Hungary 1926. József Wolfner one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (178,74g/85mm) C:XF HP 4916.
30133.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Wolfner József" egyoldalas Br emlékérem (178,74g/85mm) T:2 / Hungary 1926. "József Wolfner" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (178,74g/85mm) C:XF HP 4916.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kiss György (1943-2016) 2001. Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI Br emlékplakett, peremén számozott 35/86 (398g/87mm) T:1- / Hungary 2001. Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI (100th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society) Br commemorative plaque, numbered on edge 35/86. Sign.: György Kiss (398g/87mm) C:AU
30134.

Kiss György (1943-2016) 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI" Br emlékplakett, peremén számozott "35/86" (398g/87mm) T:1- / Hungary 2001. "Száz éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MCMI - MMI (100th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society)" Br commemorative plaque, numbered on edge "35/86". Sign.: György Kiss (398g/87mm) C:AU

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Kiss György (1943-2016) 2009. Lyka Károly öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen ÉKE 37/3 számozással. Lyka Károly / ...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA... (467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. Károly Lyka cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with ÉKE 37/3 serial number on the edge. Sign.: György Kiss (467,86g/101mm) C:AU Adamo ÉKE43
30135.

Kiss György (1943-2016) 2009. "Lyka Károly" öntött Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremen "ÉKE 37/3" számozással. "Lyka Károly / '...A SZOBRÁSZAT E KEDVES BENJAMINJA' TEMÉRDEK MŰVÉSZI FINOMSÁG BÁNYÁJA...' "(467,86g/101mm) T:1- / Hungary 2009. "Károly Lyka" cast Br commemorative medallion, membership medal of the Association of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 37/3" serial number on the edge. Sign.: György Kiss (467,86g/101mm) C:AU Adamo ÉKE43

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Konyorcsik János (1926-2010) DN Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (192g/90mm) T:2 patina / Hungary ND Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady one-sided Br plaque with a citation of Endre Ady poet. In original case. Sign.: János Konyorcsik (192g/90mm) C:XF patina
30136.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (192g/90mm) T:2 patina / Hungary ND "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" one-sided Br plaque with a citation of Endre Ady poet. In original case. Sign.: János Konyorcsik (192g/90mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kun József (1879-1946) 1913. Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja egyoldalas Br plakett (106,98g/70x53mm) T:2 kis karc / Hungary 1913. Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja one-sided Br commemorative plaque (106,98g/70x53mm) C:XF small scratch
30137.

Kun József (1879-1946) 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" egyoldalas Br plakett (106,98g/70x53mm) T:2 kis karc / Hungary 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" one-sided Br commemorative plaque (106,98g/70x53mm) C:XF small scratch

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kutas László (1936-) 1997. Szinyei Merse Pál 1845-1920 / A Szinyei Gimnázium 100 éves kétoldalas Br emlékérem (187,60g/85mm) T:1- / Hungary 1997. Pál Szinyei Merse 1845-1920 / The Szinyei Gymnasium is 100 Years Old two-sided Br commemorative medallion. Sign.: László Kutas (187,60g/85mm) C:AU
30138.

Kutas László (1936-) 1997. "Szinyei Merse Pál 1845-1920 / A Szinyei Gimnázium 100 éves" kétoldalas Br emlékérem (187,60g/85mm) T:1- / Hungary 1997. "Pál Szinyei Merse 1845-1920 / The Szinyei Gymnasium is 100 Years Old" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: László Kutas (187,60g/85mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft