Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 116

Bozó Gyula (1913-2004) DN Gr. Széchenyi István (1791-1860) - A legnagyobb magyar / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől Br emlékérem, nem adományozott darab (37,66g/42,5mm) T:1 /  Hungary ND Count István Széchenyi (1791-1860) - The Greatest Hungarian / From the Minister for the Environment and Water Br commemorative medallion, not donated piece. Sign.: Gyula Bozó (37,66g/42,5mm) C:UNC
30115.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Gr. Széchenyi István (1791-1860) - A legnagyobb magyar / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől" Br emlékérem, nem adományozott darab (37,66g/42,5mm) T:1 / Hungary ND "Count István Széchenyi (1791-1860) - The Greatest Hungarian / From the Minister for the Environment and Water" Br commemorative medallion, not donated piece. Sign.: Gyula Bozó (37,66g/42,5mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bozó Gyula (1913-2004) DN Baross Gábor Díj / A Közlekedési és Vízügyi Minisztériumtól peremen jelzett Ag emlékérem SZG (Szabó Géza) gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérő hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina Hungary ND Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark SZG (Szabó Géza), the back is slightly different from the donated pieces. Sign.: Gyula Bozó (33,45g/0.925/42,5mm) C:AU (PP) spotted, patina
30116.

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Baross Gábor Díj / A Közlekedési és Vízügyi Minisztériumtól" peremen jelzett Ag emlékérem "SZG (Szabó Géza)" gyártói jelzéssel, az adományozottaktól kissé eltérő hátlapi kép (33,45g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina Hungary ND "Gábor Baross Award / From the Ministry of Transport and Water Management" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge, with makers mark "SZG (Szabó Géza)", the back is slightly different from the donated pieces. Sign.: Gyula Bozó (33,45g/0.925/42,5mm) C:AU (PP) spotted, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bődy Kálmán (1885-1956) ~1918. Tisza István bronzozott ón emlékérem. HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA - 1918.X.31. (75,79g/61mm) T:2- ph. / Hungary ~1918. István Tisza bronze plated Sn commemorative medallion. Sign.: Kálmán Bődy (75,79g/61mm) C:VF edge error HP 1568.
30117.

Bődy Kálmán (1885-1956) ~1918. "Tisza István" bronzozott ón emlékérem. "HONFIHŰSÉG ÉS JELLEMSZILÁRDSÁG HŐSE ÉS VÉRTANUJA VOLT - TISZA - 1918.X.31." (75,79g/61mm) T:2- ph. / Hungary ~1918. "István Tisza" bronze plated Sn commemorative medallion. Sign.: Kálmán Bődy (75,79g/61mm) C:VF edge error HP 1568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Czinder Antal (1937-) ~1970. Űrhajósok öntött Br emlékérem (208g/97mm) T:2 / Hungary ~1970. Astronauts cast Br medallion. Sign: Antal Czinder (208g/97mm) C:XF
30118.

Czinder Antal (1937-) ~1970. "Űrhajósok" öntött Br emlékérem (208g/97mm) T:2 / Hungary ~1970. "Astronauts" cast Br medallion. Sign: Antal Czinder (208g/97mm) C:XF

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Csillag István (1881-1968) 1921. Stephanus Csillag öntött Br plakett (262,74g/100x100mm) T:1- / Hungary 1921. Stephanus Csillag cast Br plaque. Sign.: István Csillag (262,74g/100x100mm) C:AU HP 1730.
30119.

Csillag István (1881-1968) 1921. "Stephanus Csillag" öntött Br plakett (262,74g/100x100mm) T:1- / Hungary 1921. "Stephanus Csillag" cast Br plaque. Sign.: István Csillag (262,74g/100x100mm) C:AU HP 1730.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20
Csillag István (1881-1968) 1938.Dr. Weiner Samu (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. Samu Weiner commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529
30120.

Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) szögletes, egyoldalas bronz plakett (185,9g/72x65mm) T:2 / Hungary 1938. "Samu Weiner" commemorative Br plaque. Sign: CSILLAG (185,9g/72x65mm) C:XF HPII: 529

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. Ady / Musa - Poetae kétoldalas Br emlékérem (383,74g/86mm) T:1- / Hungary 1943. Ady / Musa - Poetae double-sided Br commemorative medallion (383,74g/86mm) C:AU
30121.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1943. "Ady / Musa - Poetae" kétoldalas Br emlékérem (383,74g/86mm) T:1- / Hungary 1943. "Ady / Musa - Poetae" double-sided Br commemorative medallion (383,74g/86mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára kétoldalas Br emlékérem, peremén *7* sorszámmal (292,82g/93mm) T:1- kis patina / Hungary 1944. Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára (For the 100th Anniversary of birth / Mihály Munkácsy 1844-1900) double-sided Br commemorative medallion with serial number *7* on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (292,82g/93mm) C: AU small patina
30122.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *7* " sorszámmal (292,82g/93mm) T:1- kis patina / Hungary 1944. "Munkácsy Mihály 1844-1900 / Születésének 100. évfordulójára (For the 100th Anniversary of birth / Mihály Munkácsy 1844-1900)" double-sided Br commemorative medallion with serial number " *7* " on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (292,82g/93mm) C: AU small patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1945. Pallasz Athéné / Női akt önött Br emlékérem peremen 5 sorszámmal (137,72g/51mm) T:1- / Hungary 1945. Pallas Athene / Femal nude cast Br commemorative medallion eith 5 number on the edge. Sign.: Ferenc Csúcs (137,72/51mm) C:AU
30123.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1945. "Pallasz Athéné / Női akt" önött Br emlékérem peremen "5" sorszámmal (137,72g/51mm) T:1- / Hungary 1945. "Pallas Athene / Femal nude" cast Br commemorative medallion eith "5" number on the edge. Sign.: Ferenc Csúcs (137,72/51mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Rippl Rónai Társaság 1948 Br emlékérem, peremén 3 sorszám (292,92g/77mm) T:2 / Hungary 1947. Rippl Rónai Association 1948 Br commemorative medallion, on the edge with 3 number. Sign.: Ferenc Csúcs (292,92g/77mm) C:XF
30124.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Rippl Rónai Társaság 1948" Br emlékérem, peremén "3" sorszám (292,92g/77mm) T:2 / Hungary 1947. "Rippl Rónai Association 1948" Br commemorative medallion, on the edge with "3" number. Sign.: Ferenc Csúcs (292,92g/77mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975 kétoldalas, öntött Br plakett, peremen *25* sorszámmal (415,06g/110x93mm) T:2 / Hungary 1975. Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975 (Catholic Museum of Esztergom 1875-1975 double-sided, cast Br plaque with *25* serial number on edge (415,06g/110x93mm) C:XF
30125.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975" kétoldalas, öntött Br plakett, peremen " *25* " sorszámmal (415,06g/110x93mm) T:2 / Hungary 1975. "Keresztény Múzeum Esztergom 1875-1975 (Catholic Museum of Esztergom 1875-1975" double-sided, cast Br plaque with " *25* " serial number on edge (415,06g/110x93mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója kétoldalas Br emlékérem, peremén *16* sorszámmal (359,97g/92mm) T:2 patina / Hungary ND Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója (Dr. László Káplár chemical analyst of old coins) double-sided Br commemorative medallion, with *16* serial number on edge (359,97g/92mm) C:XF patina
30126.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója" kétoldalas Br emlékérem, peremén " *16* " sorszámmal (359,97g/92mm) T:2 patina / Hungary ND "Dr. Káplár László a régi pénzeknek vegy-elemző vizsgálója (Dr. László Káplár chemical analyst of old coins)" double-sided Br commemorative medallion, with " *16* " serial number on edge (359,97g/92mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft