Tétel

Kikiáltási ár:

44 000 Ft
118,92 EUR, 129,41 USD

Leírás:

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtárának 4 kötete, közte két kötetes, összesen 6 könyv: Gubányi Károly (1867-1935): Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Bp.,[1906], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., VII+327+1 p.+15 t.(Egészoldalas fekete-fehér fotók)+1 térkép. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. [Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. Képekkel és térképekkel. Bp., [1906], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t. (címkép)+8+214+2 p.+16 t.+ 1 térkép.; 4+270+2 p. +16 t. Gazdag egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. A 2. kötet hátsó szennylapján és a kötéstábla belsejének papírborításán kis hiánnyal.; [Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Bp., [1902], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 (címkép) t. + 221+2 p. + 16 (fekete-fehér fotók) t. + 2 ( közte 1 kihajtható térképpel) t. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált.; [Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé. Az "Észak csillaga".(,,Stella Polare.") Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Bp.,[1904], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt., 218 p. + 19 (fekete-fehér fotók) t.; 199 p. + 7 (fekete-fehér fotók) t. + 2 (egy kétoldalas, egy kihajtható térkép.) t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésekben, Svend Hedin: Ázsiai szívében c. könyv II. kötetében a hátsó szennylapon és a hátsó kötéstábla belsejének papírborításán kis hiánnyal, ettől és egy-két kisebb kopásnyomtól eltekintve szép állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert