Militária

Tételek száma: 40

1859. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel, hosszú mellszalagon T:2 / 1859. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF NMK 133.
30459.

1859. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés, nyeles ovális füllel, hosszú mellszalagon T:2 / 1859. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, with shaft ear, on long ribbon C:XF NMK 133.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1890. Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, kiváló állapotú tokban, a tok ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1890. Medal for Military Merit (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon, in original exceptionally well preserved case, with ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33 makers mark inside C:UNC NMK 245.
30460.

1890. "Ferenc József Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, eredeti, kiváló állapotú tokban, a tok "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" gyártói jelzéssel T:1 / Hungary 1890. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon, in original exceptionally well preserved case, with "ZIMBLER WIEN VII - K.U.K. HOF-LIEFERANT BURGGASSE 33" maker's mark inside C:UNC NMK 245.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1890. Ferenc József Ezüst Katonai Érdemérem peremen jelzett Ag kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal. Eredeti, fedelén dombornyomott és ezüstözött tokban. A tok szép állapotban, a fedelet és aljat összekötő szalag félig beszakadva, a fedél belsején BRENNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCA 2 gyártói jelzéssel T:1,1- az érem peremének felső részénél karc/fémpróbás reszelésnyom(?) / Hungary 1890. Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords in original embossed display case, with silvered letters. The case in very fine condition, the ribbon connecting the top and bottom sides has a tear approx. halfway through. On the inside BRENNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCA 2 makers mark C:UNC,AU on the top of the medal scratch/hallmark probe(?) NMK.: 241.
30461.

1890. "Ferenc József Ezüst Katonai Érdemérem" peremen jelzett Ag kitüntetés a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal. Eredeti, fedelén dombornyomott és ezüstözött tokban. A tok szép állapotban, a fedelet és aljat összekötő szalag félig beszakadva, a fedél belsején "BRENNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCA 2" gyártói jelzéssel T:1,1- az érem peremének felső részénél karc/fémpróbás reszelésnyom(?) / Hungary 1890. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" in original embossed display case, with silvered letters. The case in very fine condition, the ribbon connecting the top and bottom sides has a tear approx. halfway through. On the inside "BRENNER TESTVÉREK BUDAPEST HOLLÓ UTCA 2" maker's mark C:UNC,AU on the top of the medal scratch/hallmark probe(?) NMK.: 241.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti Johann Maurer Wien Sopron gyártói tokban T:2 / Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon, in original Johann Maurer Wien Sopron case C:XF NMK 269.
30462.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti "Johann Maurer Wien Sopron" gyártói tokban T:2 / Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon, in original "Johann Maurer Wien Sopron" case C:XF NMK 269.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Részben zománcozott Br patrióta gomblyukjelvény (24x26mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914. Partially enamelled Br patriotic buttonhole badge (24x26mm) C:AU
30463.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914. Ferenc József Legénységi Arany Vitézségi Érem öntött, aranyozott Br kitüntetés, viseleti példány(?) eredeti mellszalagon, szalagsávval T:2 / 1914. Golden Gallantry Medal cast, gilt Br decoration, wear copy(?) on original ribbon with service ribbon C:XF NMK 125.
30464.

1914. "Ferenc József Legénységi Arany Vitézségi Érem" öntött, aranyozott Br kitüntetés, viseleti példány(?) eredeti mellszalagon, szalagsávval T:2 / 1914. "Golden Gallantry Medal" cast, gilt Br decoration, wear copy(?) on original ribbon with service ribbon C:XF NMK 125.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Zutt Richard (1887-1938) ~1914. Hadsegélyező ovális Br medál szlovén felirattal, szalagon, a Hadsegélyező Hivatal kivágott nyomtatványával (53x33mm) T:2 Hungary 1914. Za naše junake (Military Aid) commemorative Br medallion with ribbon and with a cut-out form from the Office of Military Assistance. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF HP 6814var
30465.

Zutt Richard (1887-1938) ~1914. "Hadsegélyező" ovális Br medál szlovén felirattal, szalagon, a Hadsegélyező Hivatal kivágott nyomtatványával (53x33mm) T:2 Hungary 1914. "Za naše junake (Military Aid)" commemorative Br medallion with ribbon and with a cut-out form from the Office of Military Assistance. Sign: Richard Zutt (53x33mm) C:XF HP 6814var

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1914. Viribus Unitis zománcozott Br háborús propaganda gomblyuk jelvény (27mm) T:1-,2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1914. Viribus Unitis enamelled Br war propaganda buttonhole badge (27mm) C:AU,XF
30466.

1914. "Viribus Unitis" zománcozott Br háborús propaganda gomblyuk jelvény (27mm) T:1-,2 zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Viribus Unitis" enamelled Br war propaganda buttonhole badge (27mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi 6. Tüzérezred Zn sapkajelvény (41x38mm) T:2 hátlapon forrasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. K. u. K. Festungsartillerie-Regiment No. 6. (Imperial and Royal Fortress Artillery Regiment No. 6.) Zn cap badge (41x38mm) C:XF soldering mark on the back
30467.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi 6. Tüzérezred" Zn sapkajelvény (41x38mm) T:2 hátlapon forrasztásnyom Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "K. u. K. Festungsartillerie-Regiment No. 6. (Imperial and Royal Fortress Artillery Regiment No. 6.)" Zn cap badge (41x38mm) C:XF soldering mark on the back

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
17
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi 52. Gyalogezred zománcozott Br sapkajelvény hátlapon ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE gyártói jelzéssel (27x30mm) T:2 small enamel error / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Imperial and Royal 52th Infantry Regiment enamelled Br cap badge, on the back with makers mark ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE (27x30mm) C:XF kis zománchiba
30468.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári és Királyi 52. Gyalogezred" zománcozott Br sapkajelvény hátlapon "ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (27x30mm) T:2 small enamel error / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Imperial and Royal 52th Infantry Regiment" enamelled Br cap badge, on the back with makers mark "ARKANZAS VI. VÁCI UTCA 23. BUDAPEST VÉDVE (27x30mm) C:XF kis zománchiba

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
18
30469.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Győzelem vagy halál / 1914 Népek háborúja 1915 ezüstözött Br fülezett érem (7,97g/28mm) T:2- kopott ezüstözés / Austrian-Hungarian Monarchy 1915. Sieg oder Tod (Victory or death) / 1914 Völker krieg 1915 (War of peoples) silvered Br, eared medallion (7,97g/28mm) C:VF silver plating worn
30470.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Győzelem vagy halál / 1914 Népek háborúja 1915" ezüstözött Br fülezett érem (7,97g/28mm) T:2- kopott ezüstözés / Austrian-Hungarian Monarchy 1915. "Sieg oder Tod (Victory or death) / 1914 Völker krieg 1915 (War of peoples)" silvered Br, eared medallion (7,97g/28mm) C:VF silver plating worn

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft