Militária

Tételek száma: 40

1916. K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza egyoldalas Br emlékérem. Szign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza one-sided Br commemorative medallion. Sign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) C:XF small patina
30471.

1916. "K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza" egyoldalas Br emlékérem. Szign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) T:2 kis patina / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. Generaloberst Kövess v. Kövessháza" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: M. Schwerdtner (106,76g/65mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm Mozsárágyú tombak sapkajelvény G. HERRMANN WIEN gyártói jelzéssel (44x28mm)T:2 hajlott kampó, korrózió / Austro-Hungarian Monarchy 1916. 1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm MÖRSER (1914-1915-1916 Imperial and Royal 30,5cm Mortar tombac cap badge with makers mark G. HERRMANN WIEN (44x28mm) C:XF bent hook, corrosion
30472.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm Mozsárágyú" tombak sapkajelvény "G. HERRMANN WIEN" gyártói jelzéssel (44x28mm)T:2 hajlott kampó, korrózió / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "1914-1915-1916 K.u.K. 30,5cm MÖRSER (1914-1915-1916 Imperial and Royal 30,5cm Mortar" tombac cap badge with makers mark "G. HERRMANN WIEN" (44x28mm) C:XF bent hook, corrosion

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Székely Károly (1882-1941) 1916. A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala Br emlékérem tokban. A MAGY. KIRÁLYI - HONVÉDELMI - MINISTERIVM - HADSEGÉLYEZŐ - HIVATALA A - VILÁGHÁBORÚ - EMLÉKÉÜL - SZIGETI KLÁRÁNAK - A HADSEGÉLYEZÉS - ÖNFELÁLDOZÓ - MVNKÁSÁNAK (68,15g/61,5mm) T:1- / Hungary 1916. Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department Br commemorative medallion in case. Sign.: Károly Székely (68,15g/61,5mm) C:AU HP 5097.
30473.

Székely Károly (1882-1941) 1916. "A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala" Br emlékérem tokban. "A MAGY. KIRÁLYI - HONVÉDELMI - MINISTERIVM - HADSEGÉLYEZŐ - HIVATALA A - VILÁGHÁBORÚ - EMLÉKÉÜL - SZIGETI KLÁRÁNAK - A HADSEGÉLYEZÉS - ÖNFELÁLDOZÓ - MVNKÁSÁNAK" (68,15g/61,5mm) T:1- / Hungary 1916. "Commemorative medallion of the Royal Hungarian War Department" Br commemorative medallion in case. Sign.: Károly Székely (68,15g/61,5mm) C:AU HP 5097.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1917. Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Schuck József, Gál Dezső T:2 ph. / Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, Ist Class Br decoration with ribbon. Sign.: József Schuck / Dezső Gál C:XF edge error NMK 302. var.
30474.

1917. "Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Schuck József, Gál Dezső T:2 ph. / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, Ist Class" Br decoration with ribbon. Sign.: József Schuck / Dezső Gál C:XF edge error NMK 302. var.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Császári és Királyi 104., 105. és 106. Gyalogezred Zn sapkajelvény ARKANZAS gyártói jelzéssel (34x42mm) T:2 oxidáció, ferde tű / Austro-Hungarian Monarchy 1917. K. u. K. Infanterie Regiment No. 104 105 106 (Imperial and Royal 104th, 105th and 106th Infantry Regimen Zn cap badge with makers mark ARKANZAS (34x42mm) C:XF oxidation, oblique needle
30475.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Császári és Királyi 104., 105. és 106. Gyalogezred" Zn sapkajelvény "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (34x42mm) T:2 oxidáció, ferde tű / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K. u. K. Infanterie Regiment No. 104 105 106 (Imperial and Royal 104th, 105th and 106th Infantry Regimen" Zn cap badge with makers mark "ARKANZAS (34x42mm) C:XF oxidation, oblique needle

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Az elesett tüzérek özvegyeinek és árváinak a Rőtszakállú ébredése 25. bemutatója a bécsi Bürgertheaterben, 1917 ezüstözött tombak sapkajelvény (46x34mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. FÜR WITWEN U. WAISEN GEFALLENER ARTILLERISTEN KAISER ROTBARTS ERWACHEN 25. AUFFÜHRUNG WR. BÜRGERTHEATER 1917 (For widows and orphans of fallen artillerists - Empreror Rotbarts awake - 25th performance in Wiener Bürgertheater 1917) silver plated tombac cap badge (46x34mm) C:XF
30476.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Az elesett tüzérek özvegyeinek és árváinak a Rőtszakállú ébredése 25. bemutatója a bécsi Bürgertheaterben, 1917" ezüstözött tombak sapkajelvény (46x34mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "FÜR WITWEN U. WAISEN GEFALLENER ARTILLERISTEN KAISER ROTBARTS ERWACHEN 25. AUFFÜHRUNG WR. BÜRGERTHEATER 1917 (For widows and orphans of fallen artillerists - Empreror Rotbarts awake - 25th performance in Wiener Bürgertheater 1917)" silver plated tombac cap badge (46x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
~1920-1930. NYUKOSZ (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége) fém jelvény, részben zománcozva (26x31mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. NYUKOSZ (National Alliance for Retired Officers) metal badge, partially enamelled (26x31mm) C:AU
30477.

~1920-1930. "NYUKOSZ (Nyugdíjas Katonatisztek Országos Szövetsége)" fém jelvény, részben zománcozva (26x31mm) T:1- / Hungary ~1920-1930. "NYUKOSZ (National Alliance for Retired Officers)" metal badge, partially enamelled (26x31mm) C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1922. Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis) ezüstözött Br kitüntetés, vékony lapkás, széles koronás, korai bécsi készítésű érem, mellszalagon T:1 / Hungary 1922. Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis) silver plated Br decoration without hallmark, early Vienna made piece with wide crown and thin plantchet on ribbon C:UNC NMK.: 405.
30478.

1922. "Magyar Koronás Ezüstérem (Signum Laudis)" ezüstözött Br kitüntetés, vékony lapkás, széles koronás, korai bécsi készítésű érem, mellszalagon T:1 / Hungary 1922. "Hungarian Silver Medal with the Holy Crown (Signum Laudis)" silver plated Br decoration without hallmark, early Vienna made piece with wide crown and thin plantchet on ribbon C:UNC NMK.: 405.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
1929. Vitézi Jelvény zománcozott miniatűrje, szív alakú filc anyagon és VITÉZI REND BÁLJA 1929. - HÁZIASSZONY feliratú szalagon (jelvény 18x12mm) T:1- hiányos filc anyag / Hungary 1929. Enamelled miniature of the Badge of the Order of Vitéz on heart-shaped felt and ribbon with VITÉZI REND BÁLJA 1929. - HÁZIASSZONY (Ball of the Order of Vitéz 1929 - Hostess inscription (badge 18x12mm) C:AU
30479.

1929. Vitézi Jelvény zománcozott miniatűrje, szív alakú filc anyagon és "VITÉZI REND BÁLJA 1929. - HÁZIASSZONY" feliratú szalagon (jelvény 18x12mm) T:1- hiányos filc anyag / Hungary 1929. Enamelled miniature of the Badge of the Order of Vitéz on heart-shaped felt and ribbon with "VITÉZI REND BÁLJA 1929. - HÁZIASSZONY (Ball of the Order of Vitéz 1929 - Hostess" inscription (badge 18x12mm) C:AU

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
~1930. Lövész kitüntetés a lovasság részére Br jelvény hajlított rögzítőpánttal (45mm) T:2 patina / ~1930. Riflemans Badge for the Cavalry Br badge with fastening strap with curved (45mm) C:XF patina Sallay 6.var
30480.

~1930. "Lövész kitüntetés a lovasság részére" Br jelvény hajlított rögzítőpánttal (45mm) T:2 patina / ~1930. "Rifleman's Badge for the Cavalry" Br badge with fastening strap with curved (45mm) C:XF patina Sallay 6.var

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20
~1930. Tábori távírász kitüntetés Cu jelvény (45mm) T:2- korrózió / Hungary ~1930. Field Telegraphers Badge Cu badge (45mm) C:VF corrosion Sallay 20.
30481.

~1930. "Tábori távírász kitüntetés" Cu jelvény (45mm) T:2- korrózió / Hungary ~1930. "Field Telegrapher's Badge" Cu badge (45mm) C:VF corrosion Sallay 20.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1936. M. Kir. Szent László 4. Honvéd gyalogezred - Lőverseny 1936. puska III. díj Br plakett (93,62g/47x72mm) T:2 / Hungary 1936. Hungarian Royal Saint Ladislaus 4th Hungarian Armed Forces infantry regiment - Shooting competition 1936. gun 3rd prize Br plakett (93,62g/47x72mm) C:XF
30482.

1936. "M. Kir. Szent László 4. Honvéd gyalogezred - Lőverseny 1936. puska III. díj" Br plakett (93,62g/47x72mm) T:2 / Hungary 1936. "Hungarian Royal Saint Ladislaus 4th Hungarian Armed Forces infantry regiment - Shooting competition 1936. gun 3rd prize" Br plakett (93,62g/47x72mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft