Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 54

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Dr. Farkas László főorvos, Pécel öntött Br emlékérem, peremen számozással (430,71g/84mm) T:1- patina / Hungary ND László Farkas, Dr., Chief Physician, Pécel cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (430,71g/84mm) C:AU patina HV 141.
30187.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Dr. Farkas László főorvos, Pécel" öntött Br emlékérem, peremen számozással (430,71g/84mm) T:1- patina / Hungary ND "László Farkas, Dr., Chief Physician, Pécel" cast Br commemorative medallion, on the edge with numbering. Sign.: Ferenc Csúcs (430,71g/84mm) C:AU patina HV 141.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Edvi Illés György (1911-) 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus egyoldalas Br emlékérem (102,97g/68mm) T:2 / Hungary 1939. Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus one-sided Br commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (102,97g/68mm) C:XF HPII 714.
30188.

Edvi Illés György (1911-) 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" egyoldalas Br emlékérem (102,97g/68mm) T:2 / Hungary 1939. "Prof. Verebély Tibor 1914-1939 Medicina Ars Divina, Medicus Homo Caducus" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: György Edvi Illés (102,97g/68mm) C:XF HPII 714.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Győry Dezső 1977. Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/ egyoldalas, öntött Br plakett (555g/139x105mm) T:1- / Hungary 1977. Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (555g/139x105mm) C:AU CS 22.
30189.

Győry Dezső 1977. "Prof. Dr. Babics Antal akadémikus 75 éves - Exegi monumentum aere perennius /Horatius/" egyoldalas, öntött Br plakett (555g/139x105mm) T:1- / Hungary 1977. "Babics Antal, Prof., Dr., Academician is 75 years old" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Dezső Győry (555g/139x105mm) C:AU CS 22.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Horváth Sándor (1939- ) 2007. Dr. Katona Ibolya főorvos, történész, Szeged, 1912 - 2007. Budapest / Klinikai Szervezéstan Egészségtan Iskolaegészségügy Gyermekvédelem Orvostörténelem Egészségnevelés - Alkotó/Érdeklődési Terei - Művészetek öntött Br emlékérem (355,13g/99mm) T:1- / Hungary 2007. Ibolya Katona, Dr., Chief Physician, Historian, Szeged 1912 - 2007. Budapest cast Br commemorative medallion. Sign.: Sándor Horváth (355,13g/99mm) C:AU
30190.

Horváth Sándor (1939- ) 2007. "Dr. Katona Ibolya főorvos, történész, Szeged, 1912 - 2007. Budapest / Klinikai Szervezéstan Egészségtan Iskolaegészségügy Gyermekvédelem Orvostörténelem Egészségnevelés - Alkotó/Érdeklődési Terei - Művészetek" öntött Br emlékérem (355,13g/99mm) T:1- / Hungary 2007. "Ibolya Katona, Dr., Chief Physician, Historian, Szeged 1912 - 2007. Budapest" cast Br commemorative medallion. Sign.: Sándor Horváth (355,13g/99mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) ~1917. Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a Bethesda ig. főorvosa 1864-1917 Br plakett (61x38mm/62,07g) T:2 / Hungary ~1917. Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a Bethesda ig. főorvosa 1864-1917 Br plaque. Sign.: Dr. Ferenc Hőgyes (61x38mm/62,07g) C:XF
30191.

Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) ~1917. "Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a "Bethesda" ig. főorvosa 1864-1917" Br plakett (61x38mm/62,07g) T:2 / Hungary ~1917. "Dr. Kertész József egyetemi M tanár, tanácsadó, sebész, a "Bethesda" ig. főorvosa 1864-1917" Br plaque. Sign.: Dr. Ferenc Hőgyes (61x38mm/62,07g) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kalmár Márton (1946-) 1988. Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988 öntött Br emlékérem (335,72g/100mm) T:1- kis patina / Hungary 1988. Varró Vince, Prof. cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (335,72g/100mm) C:AU small patina CS 696.
30192.

Kalmár Márton (1946-) 1988. "Professzor Varró Vince / Egyetemi tanári jubileuma alkalmából tanítványai 1988" öntött Br emlékérem (335,72g/100mm) T:1- kis patina / Hungary 1988. "Varró Vince, Prof." cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (335,72g/100mm) C:AU small patina CS 696.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kalmár Márton (1946-) 1989. Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina CS 209.
30193.

Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság" egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. "Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina CS 209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kampfl József (1939-) 1992. Batthyány-Strattmann László-díj egyoldalas, öntött Br emlékérem (335,66g/86mm) T:1- / Hungary 1992. László Batthyány-Strattmann - Award one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (335,66g/86mm) C:AU CS 48.
30194.

Kampfl József (1939-) 1992. "Batthyány-Strattmann László-díj" egyoldalas, öntött Br emlékérem (335,66g/86mm) T:1- / Hungary 1992. "László Batthyány-Strattmann - Award" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign: József Kampfl (335,66g/86mm) C:AU CS 48.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kubászova Tamara (1939-) DN Dr. Hőgyes Endre (1847-1906) - Dr. Aujeszky Aladár (1869-1933) egyoldalas, öntött Br plakett (520g/99x129mm) T:1- / Hungary ND Endre Hőgyes, Dr. (1847-1906) - Aujeszky Aladár, Dr. (1869-1933) one-sided, cast Br plaque. Sign.: Tamara Kubászova (520g/99x129mm) C:AU
30195.

Kubászova Tamara (1939-) DN "Dr. Hőgyes Endre (1847-1906) - Dr. Aujeszky Aladár (1869-1933)" egyoldalas, öntött Br plakett (520g/99x129mm) T:1- / Hungary ND "Endre Hőgyes, Dr. (1847-1906) - Aujeszky Aladár, Dr. (1869-1933)" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Tamara Kubászova (520g/99x129mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13
Lisztes István (1942-) 1974. 1842-1902 - Kézmárszky Tivadar egyoldalas öntött Br emlékérem (170g/82mm) T:2 ph. / Hungary 1974. 1842-1902 - Tivadar Kézmárszky one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Lisztes István (170g/82mm) C:XF CS 308.
30196.

Lisztes István (1942-) 1974. "1842-1902 - Kézmárszky Tivadar" egyoldalas öntött Br emlékérem (170g/82mm) T:2 ph. / Hungary 1974. "1842-1902 - Tivadar Kézmárszky" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Lisztes István (170g/82mm) C:XF CS 308.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1945. Dr. Imre József 1884-1945 egyoldalas, önött Br plakett (204,66g/75x64mm) T:1- / Hungary 1945. Imre József, Dr., 1884-1945 one-sided, cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (204,66g/75x64mm) C:AU CS 234.
30197.

Madarassy Walter (1909-1994) 1945. "Dr. Imre József 1884-1945" egyoldalas, önött Br plakett (204,66g/75x64mm) T:1- / Hungary 1945. "Imre József, Dr., 1884-1945" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Walter Madarassy (204,66g/75x64mm) C:AU CS 234.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1952. Dr. Marek József 1868-1952 önött Br emlékérem. DR MAREK JÓZSEF 1868-1953 / VNIVERSITAS SCIENTIARVM VETERINARIARVM 1787 (357,63g/89mm) T:1- / Hungary 1952. József Marek, Dr., 1868-1952 cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (357,63g/89mm) C:AU CS 401.
30198.

Madarassy Walter (1909-1994) 1952. "Dr. Marek József 1868-1952" önött Br emlékérem. "DR MAREK JÓZSEF 1868-1953 / VNIVERSITAS SCIENTIARVM VETERINARIARVM 1787" (357,63g/89mm) T:1- / Hungary 1952. "József Marek, Dr., 1868-1952" cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (357,63g/89mm) C:AU CS 401.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft