Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 54

Osváth Mária (1921-1998) 1991. Prof. Med. Dr. Sebestyén Gyula 1887-1954 egyoldalas, öntött Br emlékérem (258,47g/93mm) T:1- / Hungary 1991. Gyula Sebestyén, Prof. Med. Dr. 1887-1954 one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (258,47g/93mm) C:AU CS 536.
30211.

Osváth Mária (1921-1998) 1991. "Prof. Med. Dr. Sebestyén Gyula 1887-1954" egyoldalas, öntött Br emlékérem (258,47g/93mm) T:1- / Hungary 1991. "Gyula Sebestyén, Prof. Med. Dr. 1887-1954" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (258,47g/93mm) C:AU CS 536.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Pató Róza (1934- ) 1992. Dr. Fehér János orvosprofesszor egyoldalas, öntött Br emlékérem (43g/57mm) T:2,2- / Hungary 1992. Dr. János Fehér medical professor one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Róza Pató (43g/57mm)  CS 145.
30212.

Pató Róza (1934- ) 1992. "Dr. Fehér János orvosprofesszor" egyoldalas, öntött Br emlékérem (43g/57mm) T:2,2- / Hungary 1992. "Dr. János Fehér medical professor" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: Róza Pató (43g/57mm) CS 145.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Pásztor János (1881-1945) 1912. DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912 Br plakett (59,43g/60x44mm) T:1- / Hungary 1912. For Dr. Antal Genersich from his thankful students Br plaque. Sign: János Pásztor (59,43g/60x44mm) C:AU
30213.

Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912" Br plakett (59,43g/60x44mm) T:1- / Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" Br plaque. Sign: János Pásztor (59,43g/60x44mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pátzay Pál (1896-1979) 1939. Schaffer Károly egyoldalas Br emlékérem. CAROLUS SCHAFFER 1864-1939 (86,59g/61mm) T:1- patina / Hungary 1939. Károly Schaffer one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (86,59g/61mm) C:AU patina TP 2080.
30214.

Pátzay Pál (1896-1979) 1939. "Schaffer Károly" egyoldalas Br emlékérem. "CAROLUS SCHAFFER 1864-1939" (86,59g/61mm) T:1- patina / Hungary 1939. "Károly Schaffer" one-sided Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (86,59g/61mm) C:AU patina TP 2080.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br emlékérem (46,31g/44mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,31g/44mm) C:AU small edge error, patina
30215.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br emlékérem (46,31g/44mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,31g/44mm) C:AU small edge error, patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 kétoldalas Br emlékérem (46,24g/44mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1874. In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874 two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,24g/44mm) C:AU,XF edge error
30216.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas Br emlékérem (46,24g/44mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,24g/44mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Soltra Elemér (1922-2013) 1993. Dr. Schmidt Lajos sebész, egyetemi tanár 1893-1957 / POTE I. sz. Sebészeti Klinika - Schmidt professzor születésének centennáriuma alkalmából 1993 öntött Br emlékérem (428,28g/103mm) T:1- / Hungary 1993. Lajos Schmidt, Dr., Surgeon, Professor 1893-1957 cast Br commemorative medallion. Sign.: Elemér Soltra (428,28g/103mm) C:AU CS 520.
30217.

Soltra Elemér (1922-2013) 1993. "Dr. Schmidt Lajos sebész, egyetemi tanár 1893-1957 / POTE I. sz. Sebészeti Klinika - Schmidt professzor születésének centennáriuma alkalmából 1993" öntött Br emlékérem (428,28g/103mm) T:1- / Hungary 1993. "Lajos Schmidt, Dr., Surgeon, Professor 1893-1957" cast Br commemorative medallion. Sign.: Elemér Soltra (428,28g/103mm) C:AU CS 520.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A magyar közegészségügyért 1843-1943 öntött Br emlékérem (183,61g/78mm) T:1- / Hungary 1943. The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885 cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (183,61g/78mm) C:AU TP 2535.
30218.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. "Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A magyar közegészségügyért 1843-1943" öntött Br emlékérem (183,61g/78mm) T:1- / Hungary 1943. "The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885" cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (183,61g/78mm) C:AU TP 2535.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. Flór Ferenc orvos 1808-1871 egyoldalas, öntött Br emlékérem. FLÓR FERENC ORVOS 1808-1871 AZ 1848 49 SZAB HARC HAD Ü EGÉSZSÉG Ü FŐN (171,67g/84mm) T:1- / Hungary 1956. Ferenc Flór 1808-1871 one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (171,67g/84mm) C:AU
30219.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. "Flór Ferenc orvos 1808-1871" egyoldalas, öntött Br emlékérem. "FLÓR FERENC ORVOS 1808-1871 AZ 1848 49 SZAB HARC HAD Ü EGÉSZSÉG Ü FŐN" (171,67g/84mm) T:1- / Hungary 1956. "Ferenc Flór 1808-1871" one-sided cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (171,67g/84mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. Stáhly Ignác 1787-1849 egyoldalas, öntött Br emlékérem. STÁHLY IGNÁC 1787-1849 AZ 1848-49-ES MAGYAR SZABADSÁGHARC ELSŐ TÁBORI FŐORVOSA (149,53g/82mm) T:1- / Hungary 1956. Ignác Stáhly 1787-1849 one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymár Valkó (149,53g/82mm) C:AU
30220.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1956. "Stáhly Ignác 1787-1849" egyoldalas, öntött Br emlékérem. "STÁHLY IGNÁC 1787-1849 AZ 1848-49-ES MAGYAR SZABADSÁGHARC ELSŐ TÁBORI FŐORVOSA" (149,53g/82mm) T:1- / Hungary 1956. "Ignác Stáhly 1787-1849" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymár Valkó (149,53g/82mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A közegészségügyi munkáért és az ünnepi előadásért öntött Br emlékérem (51,71g/51mm) T:1- / Hungary 1943. The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885 cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (51,71g/51mm) C:AU TP 2536.
30221.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1943. "Fodor József emlékének az Országos Közegészségi Egyesület 1885 / A közegészségügyi munkáért és az ünnepi előadásért" öntött Br emlékérem (51,71g/51mm) T:1- / Hungary 1943. "The National Public Health Association to commemorate József Fodor 1885" cast Br commemorative medallion. Sign.: László Solymári Valkó (51,71g/51mm) C:AU TP 2536.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
30222.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft