Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 54

Madarassy Walter (1909-1994) 1956. Dabis László Emlékérme öntött Br emlékérem. DABIS LÁSZLÓ 1891 1956 / SEMMELWEIS ORVOSTUDOMÁNYI EGYETEM - DABIS LÁSZLÓ EMLÉKÉRME (256,07g/82mm) T:1- / Hungary 1956. Medal of László Dabis cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (256,07g/82mm) C:AU CS 109.
30199.

Madarassy Walter (1909-1994) 1956. "Dabis László Emlékérme" öntött Br emlékérem. "DABIS LÁSZLÓ 1891 1956 / SEMMELWEIS ORVOSTUDOMÁNYI EGYETEM - DABIS LÁSZLÓ EMLÉKÉRME" (256,07g/82mm) T:1- / Hungary 1956. "Medal of László Dabis" cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (256,07g/82mm) C:AU CS 109.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1972. Alexander Béla - Magyar Radiológusok Társasága 6. Kongresszusa fém emlékérem füllel. BÉLA ALEXANDER 1857-1916 - CONGRESSUS SEXTVS SOCIETATIS RADIOLOGORVM HVNGARORVM / 50 - BVDAPEST - DIEBVS 12-14 OCTOBRIS - 1972 (16,66g/30mm) T:2 / Hungary 1972. Béla Alexander - 6th Congress of the Hungarian Society of Radiologists metal commemorative medallion with ear. Sign.: Walter Madarassy (16,66g/30mm) C:XF
30200.

Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Alexander Béla - Magyar Radiológusok Társasága 6. Kongresszusa" fém emlékérem füllel. "BÉLA ALEXANDER 1857-1916 - CONGRESSUS SEXTVS SOCIETATIS RADIOLOGORVM HVNGARORVM / 50 - BVDAPEST - DIEBVS 12-14 OCTOBRIS - 1972" (16,66g/30mm) T:2 / Hungary 1972. "Béla Alexander - 6th Congress of the Hungarian Society of Radiologists" metal commemorative medallion with ear. Sign.: Walter Madarassy (16,66g/30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1972. Alexander Béla 1857-1916 - Magyar Radiológusok Társasága 6. Kongresszusa öntött Br emlékérem. BÉLA ALEXANDER - CONGRESSUS SEXTVS SOCIETATIS RADIOLOGORVM HVNGARORVM / 50 - BVDAPEST - DIEBVS 12-14 OCTOBRIS - 1972 (298,29g/90mm) T:1- / Hungary 1972. Béla Alexander - 6th Congress of the Hungarian Society of Radiologists cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (298,29g/90mm) C:AU
30201.

Madarassy Walter (1909-1994) 1972. "Alexander Béla 1857-1916 - Magyar Radiológusok Társasága 6. Kongresszusa" öntött Br emlékérem. "BÉLA ALEXANDER - CONGRESSUS SEXTVS SOCIETATIS RADIOLOGORVM HVNGARORVM / 50 - BVDAPEST - DIEBVS 12-14 OCTOBRIS - 1972" (298,29g/90mm) T:1- / Hungary 1972. "Béla Alexander - 6th Congress of the Hungarian Society of Radiologists" cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (298,29g/90mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1974. Balassa János 1814-1868 öntött Br emlékérem (308,99g/75mm) T:1- patina / Hungary 1974. János Balassa 1814-1868 cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (308,99g/75mm) C:AU patina CS 30.
30202.

Madarassy Walter (1909-1994) 1974. "Balassa János 1814-1868" öntött Br emlékérem (308,99g/75mm) T:1- patina / Hungary 1974. "János Balassa 1814-1868" cast Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (308,99g/75mm) C:AU patina CS 30.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) ~1985. Budapesti Állatorvostudományi Egyetem öntött Br emlékérem. 1787 - UNIVERSITAS SCIENTIARUM VETERINARIARUM - BUDAPEST (289,17g/85mm) T:1- patina / Hungary ~1985. University of Veterinary Science, Budapest Br cast commemorative medallion. Sign: Walter Madarassy (289,17g/85mm) C:AU patina
30203.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1985. "Budapesti Állatorvostudományi Egyetem" öntött Br emlékérem. "1787 - UNIVERSITAS SCIENTIARUM VETERINARIARUM - BUDAPEST" (289,17g/85mm) T:1- patina / Hungary ~1985. "University of Veterinary Science, Budapest" Br cast commemorative medallion. Sign: Walter Madarassy (289,17g/85mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18
Medgyesi Miklós 1990. Dr. Magyar Imre egyoldalas, öntött Br emlékérem (280,75g/92mm) T:1- / Hungary 1988. Imre Magyar, Dr. one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Medgyesi (280,75g/92mm) C:AU CS 390.
30204.

Medgyesi Miklós 1990. "Dr. Magyar Imre" egyoldalas, öntött Br emlékérem (280,75g/92mm) T:1- / Hungary 1988. "Imre Magyar, Dr." one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Medgyesi (280,75g/92mm) C:AU CS 390.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Nagy István János (1938-) 1999. Prof. Dr. Vízkelety Tibor LXX. születésnapjára barátai és tanítványai / Semmelweis Orvostudományi Egyetemen Budapest öntött Br emlékérem (293,65g/88mm) T:1 / Hungary 1999. Tibor Vízkelety, Prof., Dr. cast Br commemorative medallion. Sign.: István János Nagy (293,65g/88mm) C:UNC
30205.

Nagy István János (1938-) 1999. "Prof. Dr. Vízkelety Tibor LXX. születésnapjára barátai és tanítványai / Semmelweis Orvostudományi Egyetemen Budapest" öntött Br emlékérem (293,65g/88mm) T:1 / Hungary 1999. "Tibor Vízkelety, Prof., Dr." cast Br commemorative medallion. Sign.: István János Nagy (293,65g/88mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nagy István János (1938-) 2000. Nevelős Ákos öntött Br emlékérem. ÁKOS NEVELŐS M.D.FRCS - BRADFORD A.D.MM / MAGISTRO - ET AMICO NOSTRO - ÁKOS NEVELŐS - DOCTORI ET PROFESSORI - ARTIS MEDICAE ET - ORTHOPAEDIAE - ANNO MM- BUDAPEST (216g/86mm) T:1 / Hungary 2000. Ákos Nevelős cast Br commemorative medallion. Sign.: István János Nagy (216g/86mm) C:UNC
30206.

Nagy István János (1938-) 2000. "Nevelős Ákos" öntött Br emlékérem. "ÁKOS NEVELŐS M.D.FRCS - BRADFORD A.D.MM / MAGISTRO - ET AMICO NOSTRO - ÁKOS NEVELŐS - DOCTORI ET PROFESSORI - ARTIS MEDICAE ET - ORTHOPAEDIAE - ANNO MM- BUDAPEST" (216g/86mm) T:1 / Hungary 2000. "Ákos Nevelős" cast Br commemorative medallion. Sign.: István János Nagy (216g/86mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nowotarski István (1909-) 1972. Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25 egyoldalas, öntött Br emlékérem (466,97g/100mm) T:1- / Hungary 1972. Béla Boros 1947-1972 25 one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: István Nowotarski (466,97g/100mm) C:AU CS 70.
30207.

Nowotarski István (1909-) 1972. "Prof. Dr. Boros Béla 1947-1972 25" egyoldalas, öntött Br emlékérem (466,97g/100mm) T:1- / Hungary 1972. "Béla Boros 1947-1972 25" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: István Nowotarski (466,97g/100mm) C:AU CS 70.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nowotarski István (1909-) 1979. Prof. Ángyák János 1924-1959 egyoldalas, öntött Br emlékérem (305,36g/95mm) T:1- / Hungary 1979. János Ángyán, Prof., 1924-1959 one-sided, cast Br commemorative medallion (305,36g/95mm) C:AU CS 5.
30208.

Nowotarski István (1909-) 1979. "Prof. Ángyák János 1924-1959" egyoldalas, öntött Br emlékérem (305,36g/95mm) T:1- / Hungary 1979. "János Ángyán, Prof., 1924-1959" one-sided, cast Br commemorative medallion (305,36g/95mm) C:AU CS 5.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Osváth Mária (1921-1998) 1976. Békésy György egyoldalas, öntött Br emlékérem. PROF. BÉKÉSY GYÖRGY 1899-1972 - PRIX NOBEL 1961 (262,40g/110mm) T:1- / Hungary 1986. Ferenc Bene one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (262,40g/110mm) C:AU CS 51.
30209.

Osváth Mária (1921-1998) 1976. "Békésy György" egyoldalas, öntött Br emlékérem. "PROF. BÉKÉSY GYÖRGY 1899-1972 - PRIX NOBEL 1961" (262,40g/110mm) T:1- / Hungary 1986. "Ferenc Bene" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Mária Osváth (262,40g/110mm) C:AU CS 51.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osváth Mária (1921-1998) 1986. Bene Ferenc egyoldalals, öntött Br plakett. FRANCISCUS BENE PROF.MED. MDCCLXXIII - MDCCCLVIII (390,22g/115mm) T:1- / Hungary 1986. Ferenc Bene one-sided, cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (390,22g/115mm) C:AU CS 57.
30210.

Osváth Mária (1921-1998) 1986. "Bene Ferenc" egyoldalals, öntött Br plakett. "FRANCISCUS BENE PROF.MED. MDCCLXXIII - MDCCCLVIII" (390,22g/115mm) T:1- / Hungary 1986. "Ferenc Bene" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Mária Osváth (390,22g/115mm) C:AU CS 57.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft