XIX. sz. második fele: Klasszicista fajansz ládika talpakkal. Figurális díszítésekkel. Formaszámmal. Kopásokkal. / Vintage fayance cart with figural decorations 20x16x19 cm
Szacuma kávés készlet, 2 személyre, kézzel festett, magyar tervezővel (Bereznay W. jelzéssel), kopásokkal, csésze m: 4 cm, alj d: 11,5 cm, kiöntő m: 20 cm, cukortartó m: 10,5 cm