Hollóházi porcelán váza. Szász Endre dekorjával díszített, kézzel aran... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~14256/Hollohazi-porcelan-vaza-Szasz-Endre-dekorjaval-diszitett-kezzel-aranyozott-21-karatos-ar~II2187497
2187497
11066
34
Leírás: Hollóházi porcelán váza. Szász Endre dekorjával díszített, kézzel aranyozott 21 karátos arannyal. Jelzett, minimális kopással 28 cm
: karap_norbert