Fotó

Tételek száma: 530

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Ősz), 12,8x18 cm
11580.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
282,05
289,47
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Jamboree), 12,8x17,8 cm
11581.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
205,13
210,53
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kaszáspók), 18x13 cm
11582.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
128,21
131,58
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) makro szerkezeti fotója, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 17x11,5 cm
11583.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
282,05
289,47
cca 1932 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész aláírással és pecséttel jelzett vintage alkotása (Rabel), 13x17,3 cm
11584.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
282,05
289,47
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage alkotása (mészkő), 17,5x12,5 cm
11585.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
282,05
289,47
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945): Aszfaltozó munkások, pecséttel jelzett, 17x12 cm
11586.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
282,05
289,47
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész vintage alkotása, a szerző által feliratozva (Vespa germanica), 11x14 cm
11587.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Hármashatár-hegy), 8,5x6 cm
11588.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Mezei virágok), 18x13 cm
11589.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
cca 1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó (Finom falat leszel...), 8x6 cm
11590.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,28
52,63
1929 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Erzsébet-híd, ez a fotós 376. sz. felvétele, saját sorszámozása szerint), 7,5x6 cm
11591.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
61,54
63,16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.