Fotó Tételek száma: 530
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2237765
11604
34
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotója (Házi méh), 9x6,4 cm 2237768
11605
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Kilátás a Tündérhegyről), 13x18 cm 2237769
11606
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Majoros István portréja), 8,7x6,3 cm 2237791
11607
34
11000
Photo
1928 Kinszki Kató felvétele, Kinszki Imre (1901-1945) hagyatékában őrzött, feliratozott vintage fotó (Bp. éjjel), 5,5x6,4 cm 2237798
11608
34
11000
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Papmacska), 17,2x12,6 cm 2237726
11609
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Állatkert, ez a szerző 727. sz. felvétele), 5,9x8,3 cm 2237720
11610
34
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Nagy bukó gácsérja), 11,7x16,8 cm 2237718
11611
34
Photo
cca 1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által feliratozott, vintage fotó a szerző hagyatékából (Bp., dunai látkép), 5x8,3 cm 2237711
11612
34
Photo
cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Halász les), 17x13 cm 2237699
11613
34
Photo
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (862) vintage fotó, 6,5x7 cm 2237697
11614
34
Photo
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész pecséttel jelzett és aláírt vintage fotóművészeti alkotása (Égig érő mezei növény), 18x13 cm 2237669
11615
34
Photo
1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész által datált és sorszámozott (594) vintage fotó (Újlaki-hegy), 8x6,4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft