Földváry Elek: Törvényszéki orvosszakértői eljárás. Bp., 1889., (Hunya... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~14289/Foldvary-Elek-Torvenyszeki-orvosszakertoi-eljaras-Bp-1889-Hunyadi-Matyas-ny-8plus2~II2194532
2194532
15226
34
Books: Natural sciences, Medicine
Leírás: Földváry Elek: Törvényszéki orvosszakértői eljárás. Bp., 1889., (Hunyadi Mátyás-ny.), 8+260+IV p. Korabeli félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
: scanner