15227.
34. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
4 800 Ft
Fodor József: Közegészségügy Angolországban. Tekintettel az orvosügyre, orvosi rendészetre és törvényszéki orvosi ügyre, valamint a hazai viszonyokra. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XX. kötet. Bp., 1873., Athenaeum, XIV+2+507 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, festett lapélekkel.