Tüzér ismeretek. 14 o. m. 8 cm. légjáróműelhárító-ágyú (középsarkkal). A m. kir. honvédelmi miniszter kiadványa. Bp., 1917, Pallas. Kiadói egészvászon kötés, 30 melléklettel, kopottas állapotban.