Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

Kelet felé. A m. kir. 101. honvéd gépkocsizó vegyiharc zászlóalj emlékalbuma. 1940. [Budapest], 1940. [Globus Ny.] 47 p. A képeket Bártfai Szabó fhdgy., Papfalvy hdgy. és Tátray hdp. készítette. Sok-sok nagy méretű képpel az erdélyi bevonulásról, különböző helyszínekről (Kolozsvár, Nagyvárad, Körösfő, Korond, stb), József főhercegről, robbantott román erődökről és hadgyakorlatokról. Kiadói, haránt alakú aranyozott egészvászon album, zsinórral füzve. Éleinél és sarkainál kissé kopott borítóval. Nagyon ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit