Metszetek

Tételek száma: 5

Tokaj és környéke rézmetszetű alaprajza papíron. Címe jobbra fent kartusban: ,,Grundriss des Feldtlager ... Baron de Souches, bey Tockai in Ober Hungarn A0. 1660. A kép közepén alul: Lucas G(eorg) Ssicha Delin et Communicavit.Jobbra alul A-P és a-x jelmagyarázat. Megjelent: M. Merian: Thatrum Europaeum. (Frankfurt a.M, 1672.) Képméret: 25,2×37,5 cm. Lapméret: 34,2×40.6 cm. Paszpartuban.. Ritka. paszpartuban.
11000.

Tokaj és környéke rézmetszetű alaprajza papíron. Címe jobbra fent kartusban: ,,Grundriss des Feldtlager ... Baron de Souches, bey Tockai in Ober Hungarn A0. 1660." A kép közepén alul: Lucas G(eorg) Ssicha Delin et Communicavit.Jobbra alul A-P és a-x jelmagyarázat. Megjelent: M. Merian: Thatrum Europaeum. (Frankfurt a.M, 1672.) Képméret: 25,2×37,5 cm. Lapméret: 34,2×40.6 cm. Paszpartuban.. Ritka. paszpartuban.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Magyar miniszterium 1867-ben. Kőre rajzolta Kazler V. Nyomda és kiadó tulajdonos Gerhart Henrik, Bécs. É.n. (1867 körül). Litográfia, papír. Restaurált, lap alja kissé sérült, kis betűs feliratok egy része hiányos. Nagy méretű kőnyomat az első kiegyezés utáni magyar kormányról, gróf Andrássy Gyula miniszterelnök alatt. További Miniszterek. Báró Eötvös József, gróf Festetich György, báró Wenkheim (Wenckheim) Béla stb. Üvegezett fa keretben. Ca. 43×48 cm. Ritka!
11001.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19
August Schubert (1844-?): Kossuth Lajos. Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Freytag G. és Berndt, nyomása és kiadmánya, Bécs, é.n. (1890 körül). Restaurált. Üvegezett fa keretben. 63×46 cm
11002.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
9
1578 Sebastian Münster: Die Statt Sedunum oder Sitten sampt seinen Schlössern und Bischofflichen Kirchen / Valeria genannt. Svájc, Sitten fametszetű látképe. papírra kasírozva. / woodplate engraving 36x29 cm
11003.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1880-1890 Zágráb (Zagreb/Agram) látképe fejléces levélpapíron, Zágráb, Leopold Hartman, litográfia (Leipzig, Danckert & Schwarze), metszet: 20x8 cm, 26x22 cm. Ritka!/ cca 1880-1890 View of Zagreb (Agram/Zágráb), letter paper, Zagreb, Leopold Hartman, litography, Leipzig, Danckert & Schwarze, engraving: 8x20 cm, paper: 26x22 cm. Rare!
11004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft