August Schubert (1844-?): Kossuth Lajos. Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Freytag G. és Berndt, nyomása és kiadmánya, Bécs, é.n. (1890 körül). Restaurált. Üvegezett fa keretben. 63×46 cm