Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 28

~1910-1930. Magyar Aero Club zománcozott repülős sport kitűző, hátoldalon TARJÁN jelzéssel (17x22mm) T:1- / Hungary ~1910-1930. Magyar Aero Club (Hungarian Aero Club) enamelled Air Sports pin, with TARJÁN signature on reverse (17x22mm) C:AU
30414.

~1910-1930. "Magyar Aero Club" zománcozott repülős sport kitűző, hátoldalon "TARJÁN" jelzéssel (17x22mm) T:1- / Hungary ~1910-1930. "Magyar Aero Club (Hungarian Aero Club)" enamelled Air Sports pin, with "TARJÁN" signature on reverse (17x22mm) C:AU

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
~1911. MAESZ (Magyar Aero Szövetség) zománcozott Br jelvény (11x42mm) T:2 / Hungary ~1911. MAESZ (Hungarian Aero Association) enamelled Br badge (11x42mm) C:XF
30415.

~1911. "MAESZ (Magyar Aero Szövetség)" zománcozott Br jelvény (11x42mm) T:2 / Hungary ~1911. "MAESZ (Hungarian Aero Association)" enamelled Br badge (11x42mm) C:XF

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
~1930. MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya) vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott Br jelvény (33x39mm) T:2 kis zománchiba, ragasztásnyom / Hungary ~1930. MOVERO? (Hungarian National Defence Association) sailplane gilt, enamelled Br badge (33x39mm) C:XF small enamel error, glue mark
30416.

~1930. "MOVERO? (Magyar Országos Véderő Egylet Repülő Osztálya)" vitorlázórepülős aranyozott, zománcozott Br jelvény (33x39mm) T:2 kis zománchiba, ragasztásnyom / Hungary ~1930. "MOVERO? (Hungarian National Defence Association)" sailplane gilt, enamelled Br badge (33x39mm) C:XF small enamel error, glue mark

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
~1930. R-P zománcozott vitorlázórepülő jelvény (24x22mm) T:2 / Hungary ~1930. R-P enamelled saillpane badge (24x22mm) C:XF
30417.

~1930. "R-P" zománcozott vitorlázórepülő jelvény (24x22mm) T:2 / Hungary ~1930. "R-P" enamelled saillpane badge (24x22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
~1940. Weiss Manfréd Repülőklub fém és Br jelvény (5x24mm) T:2 hajlás / Hungary ~1940. Manfréd Weiss Flying Club metal and Br pin (5x24mm) C:XF curved
30418.

~1940. "Weiss Manfréd Repülőklub" fém és Br jelvény (5x24mm) T:2 hajlás / Hungary ~1940. "Manfréd Weiss Flying Club" metal and Br pin (5x24mm) C:XF curved

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1943. A M.A.E.SZ. (Magyar Aero Szövetség) Repülőtúrája Vitéz Horthy István emlékére bronzozott hadifém emlékérem (51mm) T:1-,2 / Hungary 1943. A M.A.E.SZ. (Magyar Aero Szövetség) Repülőtúrája Vitéz Horthy István emlékére (Flight Tour of the M.A.E.SZ. for the memory of István Horthy) bronze plated war metal commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
30419.

1943. "A M.A.E.SZ. (Magyar Aero Szövetség) Repülőtúrája Vitéz Horthy István emlékére" bronzozott hadifém emlékérem (51mm) T:1-,2 / Hungary 1943. "A M.A.E.SZ. (Magyar Aero Szövetség) Repülőtúrája Vitéz Horthy István emlékére (Flight Tour of the M.A.E.SZ. for the memory of István Horthy)" bronze plated war metal commemorative medallion (51mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1950. OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület) zománcozott Br kitűző (16x21mm) T:1- / Hungary ~1950. OMRE (Hungarian National Flying Association) enamelled Br pin (16x21mm) C:AU
30420.

~1950. "OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület)" zománcozott Br kitűző (16x21mm) T:1- / Hungary ~1950. "OMRE (Hungarian National Flying Association)" enamelled Br pin (16x21mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1950. OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület) V. zománcozott Br kitűző (20x24mm) T:1- / Hungary 1950. OMRE (Hungarian National Flying Association) V. enamelled Br pin (20x24mm) C:AU
30421.

1950. "OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület) V." zománcozott Br kitűző (20x24mm) T:1- / Hungary 1950. "OMRE (Hungarian National Flying Association) V." enamelled Br pin (20x24mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1950. OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület) Körzeti Modellverseny zománcozott Br kitűző (21x24mm) T:2 apró korróziónyom / Hungary 1950. OMRE (Hungarian National Flying Association) Regional Model Competition enamelled Br badge (21x24mm) C:XF small corrosion
30422.

1950. "OMRE (Országos Magyar Repülő Egyesület) Körzeti Modellverseny" zománcozott Br kitűző (21x24mm) T:2 apró korróziónyom / Hungary 1950. "OMRE (Hungarian National Flying Association) Regional Model Competition" enamelled Br badge (21x24mm) C:XF small corrosion

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1956. Nemzetközi Repülőmodell Verseny 1956 Budapest zománcozott Br jelvény (27x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary 1956. International Flying Model Competition 1956 Budapest enamelled Br badge (27x36mm) C:XF small enamel error
30423.

1956. "Nemzetközi Repülőmodell Verseny 1956 Budapest" zománcozott Br jelvény (27x36mm) T:2 kis zománchiba / Hungary 1956. "International Flying Model Competition 1956 Budapest" enamelled Br badge (27x36mm) C:XF small enamel error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1920. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915. jelzett Ag sportemlékérem, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (21,15g/0.800/38mm) T:1-,2 apró ü., patina / Hungary ~1920. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915. hallmarked Ag sport medallion with S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) makers mark (21,15g/0.800/38mm) C:AU,XF small ding, patina
30424.

~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." jelzett Ag sportemlékérem, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (21,15g/0.800/38mm) T:1-,2 apró ü., patina / Hungary ~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." hallmarked Ag sport medallion with "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" maker's mark (21,15g/0.800/38mm) C:AU,XF small ding, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 ezüstözött Br emlékérem a klub fennállásának 50. évfordulójára, peremén treff szimbólumban SMB gyártói jelzéssel (77,86g/60mm) T:2 kopott ezüstözés a peremen / Hungary 1925. Hungarian Athletic Club 1875-1925 silver plated Br commemorative medallion for 50th Anniversary of the Athletics Club, with SMB in clubs makers mark on edge. Sign.: Lajos Berán (77,86g/60mm) C:XF worn silver plating on edge
30425.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" ezüstözött Br emlékérem a klub fennállásának 50. évfordulójára, peremén treff szimbólumban "SMB" gyártói jelzéssel (77,86g/60mm) T:2 kopott ezüstözés a peremen / Hungary 1925. "Hungarian Athletic Club 1875-1925" silver plated Br commemorative medallion for 50th Anniversary of the Athletics Club, with "SMB" in clubs maker's mark on edge. Sign.: Lajos Berán (77,86g/60mm) C:XF worn silver plating on edge

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft