Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 28

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. ORSZ. FRONTHARCOS SZÖV. AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA - HŐSÖK III. IV. CSILLAGTÚRÁJA egyoldalas Br plakett zománcozott zászlóval és a szövetség címerével, hátlapon gyártói jelzés BUDAPEST DÖBRENTEI U.2. (53,53g/65x42mm) T:2 / Hungary ~1930. ORSZ. FRONTHARCOS SZÖV. AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA - HŐSÖK III. IV. CSILLAGTÚRÁJA one-sided Br plaque with enamel inlay flag. Sign.: Nándor Berán (53,53g/65x42mm) C:XF
30426.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "ORSZ. FRONTHARCOS SZÖV. AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA - HŐSÖK III. IV. CSILLAGTÚRÁJA" egyoldalas Br plakett zománcozott zászlóval és a szövetség címerével, hátlapon gyártói jelzés "BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." (53,53g/65x42mm) T:2 / Hungary ~1930. "ORSZ. FRONTHARCOS SZÖV. AUTO ÉS MOTORSPORT OSZTÁLYA - HŐSÖK III. IV. CSILLAGTÚRÁJA" one-sided Br plaque with enamel inlay flag. Sign.: Nándor Berán (53,53g/65x42mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 kétoldalas Br katonai sport plakett. Szign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) T:1-,2 patina / Hungary 1930. M. Kir. I. Honvéd Gyalogezred Egyetemi Század / Dísztorna 1930 (1st Hungarian Royal Infantry Regiments Student Company / Parade Gymnastics 1930) double-sided military sports Br commemorative plaque. Sign.: Schuck J. (28,45g/33x50mm) C:AU,XF patina
30427.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. Hadsereg Sportérem egyoldalas Br sport emlékérem (90,93g/66x46mm) T:1- kis patina / Hungary Hadsereg Sportérem (Army Sports Medallion) one-sided Br military sports commemorative medallion. Szign.: Miltiadesz Manno (90,93g/66x46mm) C:AU small patina
30428.

Manno Miltiadesz (1879-1935) 1931. "Hadsereg Sportérem" egyoldalas Br sport emlékérem (90,93g/66x46mm) T:1- kis patina / Hungary "Hadsereg Sportérem (Army Sports Medallion)" one-sided Br military sports commemorative medallion. Szign.: Miltiadesz Manno (90,93g/66x46mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács kétoldalas Br sport emlékplakett (134,41g/60x70mm) T:1- kis ph. / Hungary 1932. Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács (Lake Balaton Tournaments - National Physical Education Council) double-sided Br sports commemorative plaque (134,41g/60x70mm) C:AU small edge error
30429.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1932. "Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács" kétoldalas Br sport emlékplakett (134,41g/60x70mm) T:1- kis ph. / Hungary 1932. "Balatoni Versenyek - Országos Testnevelési Tanács (Lake Balaton Tournaments - National Physical Education Council)" double-sided Br sports commemorative plaque (134,41g/60x70mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1935. Dobogókői I. Orsz. Hegyiverseny 1935 - KAC (Kispesti Automobil Club) egyoldalas Br sport emlékplakett (48,09g/42,5x66,5mm) T:2 / Hungary 1935. Dobogókői I. Orsz. Hegyiverseny 1935 - KAC (Kispesti Automobil Club) one-sided Br sports commemorative plaque (48,09g/42,5x66,5mm) C:XF
30430.

Berán Nándor (1889-1965) 1935. "Dobogókői I. Orsz. Hegyiverseny 1935 - KAC (Kispesti Automobil Club)" egyoldalas Br sport emlékplakett (48,09g/42,5x66,5mm) T:2 / Hungary 1935. "Dobogókői I. Orsz. Hegyiverseny 1935 - KAC (Kispesti Automobil Club)" one-sided Br sports commemorative plaque (48,09g/42,5x66,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. lemez díjplakett nagyméretű, emlékoszlopként kialakított fehér márványtalapzaton. (~30kg) T:1- / Hungary 1938. Komárom visszatértének Tornász vándordíja 1938. nov. 6. (Gymnastics Challenge Cup for the return of Komárom 6. November 1938.) commemorative sheet plaque on large-size white marble foundation in memorial coulmn fashion. (~30kg) C:AU
30431.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina
30432.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1930-1940. KAC (Kispesti Athletikai Club) 1909 zománcozott autó-motorsport jármű jelvény, hátlapon BERÁN N gyártói jelzéssel (84mm) T:1 / Hungary ~1930-1940. KAC (Kispesti Athletikai Club) 1909 enamelled Automobile and Motor Sport badge for veichles, with BERÁN N makers mark on reverse (84mm) C:UNC
30433.

~1930-1940. "KAC (Kispesti Athletikai Club) 1909" zománcozott autó-motorsport jármű jelvény, hátlapon "BERÁN N" gyártói jelzéssel (84mm) T:1 / Hungary ~1930-1940. "KAC (Kispesti Athletikai Club) 1909" enamelled Automobile and Motor Sport badge for veichles, with "BERÁN N" maker's mark on reverse (84mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 351,35
1 470,59
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. MAC (Magyar Athletikai Club) egyoldalas, zománcbetétes vitorlázó sport Br emlékplakett (91,27g/80x52mm) T:1 / Hungary ~1930-1940. MAC (Hungarian Athletics Club) one-sided sailing sports Br commemorative plaque (91,27g/80x52mm) C:UNC
30434.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "MAC (Magyar Athletikai Club)" egyoldalas, zománcbetétes vitorlázó sport Br emlékplakett (91,27g/80x52mm) T:1 / Hungary ~1930-1940. "MAC (Hungarian Athletics Club)" one-sided sailing sports Br commemorative plaque (91,27g/80x52mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. Magyar Úszó Szövetség 1907-1932 Br emlékérem LUDVIG gyártói jelzéssel, hátlapon gravírozva VITÉZ BÉLDY ALAJOSNAK A VIDÉKI ÚSZÓSPORT MEGETERMTŐJÉNEK 1932 V. 15. (86,12g/60mm) T:2 / Hungary 1932. Hungarian Swimming Association 1907-1932 Br commemorative medallion with makers mark LUDVIG in original case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (86,12g/60mm) C:XF
30435.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség 1907-1932" Br emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon gravírozva "VITÉZ BÉLDY ALAJOSNAK A VIDÉKI ÚSZÓSPORT MEGETERMTŐJÉNEK 1932 V. 15." (86,12g/60mm) T:2 / Hungary 1932. "Hungarian Swimming Association 1907-1932" Br commemorative medallion with makers mark "LUDVIG" in original case. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (86,12g/60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kovács Panni 1935. Magyar Királyi Toldi Miklós Honvéd Sporttanár és Vívómesterképző Intézet / II. évf. Tőr I. 1935. Br sport díjplakett (85,59g/79x44mm) T:2 / Hungary 1935. Magyar Királyi Toldi Miklós Honvéd Sporttanár és Vívómesterképző Intézet / II. évf. Tőr I. 1935. Br sports award plaque. Sign.: Panni Kovács (85,59g/79x44mm) C:XF
30436.

Kovács Panni 1935. "Magyar Királyi Toldi Miklós Honvéd Sporttanár és Vívómesterképző Intézet / II. évf. Tőr I. 1935." Br sport díjplakett (85,59g/79x44mm) T:2 / Hungary 1935. "Magyar Királyi Toldi Miklós Honvéd Sporttanár és Vívómesterképző Intézet / II. évf. Tőr I. 1935." Br sports award plaque. Sign.: Panni Kovács (85,59g/79x44mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
~1940. Honvéd Sportügyességi jelvény katonai sport Br lemez sapkajelvény (48x32mm) T:2 / Hungary ~1940. Honvéd Sportügyességi jelvény (Honvéd Sports Qualification Badge) Br sheet cap badge (48x32mm) C:XF
30437.

~1940. "Honvéd Sportügyességi jelvény" katonai sport Br lemez sapkajelvény (48x32mm) T:2 / Hungary ~1940. "Honvéd Sportügyességi jelvény (Honvéd Sports Qualification Badge)" Br sheet cap badge (48x32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft