Nyomtatványok

Tételek száma: 84

1918 Katonák! Magyarország népe! A cselekvés órája ütött! Magyar Nemzeti Tanács 1918-as röplapja, az alján szakadásokkal, 19x14 cm
11956.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1918 Linder Béla (1876-1962) hadügyminiszter rendelete, 1918. nov. 2.-án az országház előtt tartandó a Nemzeti Tanácsnak és a népkormánynak történő eskütételről. Bp.,Világosság-nyomda, kis szakadásokkal, 17x13 cm
11957.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1920-1930 Aesculap-Musterbuch. Orvosi eszköz katalógus. Tuttlingen, Aktiengesellschaft für Feinmechanik, 88+2848 p. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval./ Half-leather-binding, with worn cover, in German language.
11958.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1923 Nimród vadászlap. XLIV. (XI.) évfolyam.1-24. sz. 1923 január 1-december 15. Teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Félvászon-kötésben, a 319/320. oldal sérült, hiányos, a hátsó kötéstábla szélén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban, 374 p.
11960.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
27
1928 [Boroszlow Vladimir]: A szibériai halálmezők vagy az orosz császári palota rejtelmei. Polonyi regénytár 9. füzet. Kolozsvár/Cluj,[1928],Polonyi Albert, felvágatlan, szép állapotban. 129-144 p.
11961.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11962.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1929 Ferencvárosi Torna Club evezős szakosztályának ügyrendje. Bp., 1929, Minerva, 11 p. Papírkötésben, szakadással, egy helyen aláhúzással.
11963.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1929 a Therápiás Közlemények 1. évf. 1-2. lapszáma, érdekes írásokkal, kissé sérült papírkötésben
11964.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1929 Népszava naptár. A borító Dukai Károly (1888-?) munkája. Bp., Világosság-ny.,142 p.+20 sztl. lev. (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, avantgárd papírkötésben, szakadt, sérült borítóval, részben hiányos gerinccel. Számos érdekes írással, közte: Szakasits Árpád, Szaksits Antal, Várnai Zseni és mások írásaival.
11965.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930 Dr. Oetker 2 db receptkönyv
11966.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Jancsi és Juliska édes-bús meséje a felnőttek számára. Erotikus költemény pornográf grafikával, foltos 31 p. / cca 1930 Hänsel and Gretel. Erotic poem with pornograf illustrations. In Hungarian language, spotty, 31 p.
11967.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1930 Műszaki útmutató (mechanikus táblázat) fémiparosok számára. 21x10 cm
11968.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft