1930 Magyar Sakkvilág. XV. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László.
Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., VIII+288 p.+ 2 t. Korabeli kissé kopott félvászon-kötésben.
1931 Magyar Sakkvilág. XVI. évf. 1-12 sz. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 324 p.+2 t.+24 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.
1931 Mesélek valamit...(Bp. 1930. Világosság Rt.-ny.), 24 p. A Népszava naptár melléklete, benne Várnai Zseni, Ács Klára és mások írásaival. Tűzött papírkötésben
cca 1933 Die Bauten auf dem Reichsparteitaggelände in der Stadt der Reichsparteitage Nürnberg, a birodalmi pártgyűlési területet bemutató képes leporelló, 16 db feliratozott képpel
1933 Magyar Sakkvilág. XVIII. évf. 1-12 sz.+Rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 1-164;189-332 p.+2 t.+1. szt. lev.+165-188 p.+23 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. A rendkívüli számot a végére kötötték be. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.