1923 Nimród vadászlap. XLIV. (XI.) évfolyam.1-24. sz. 1923 január 1-december 15. Teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Félvászon-kötésben, a 319/320. oldal sérült, hiányos, a hátsó kötéstábla szélén apró sérüléssel, egyébként jó állapotban, 374 p.