Militária

Tételek száma: 45

30540.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Jugoszlávia 1929-1934. Jugoszláv Udvari Szolgálati Ezüstérem ezüstözött sárgaréz kitüntetés, szalag nélkül T:2 kopott ezüstözés / Yugoslavia 1929-1934. Yugoslavian Royal Household Service Silver Medal silver plated brass decoration, without ribbon C:XF
30541.

Jugoszlávia 1929-1934. "Jugoszláv Udvari Szolgálati Ezüstérem" ezüstözött sárgaréz kitüntetés, szalag nélkül T:2 kopott ezüstözés / Yugoslavia 1929-1934. "Yugoslavian Royal Household Service Silver Medal" silver plated brass decoration, without ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Birodalom 1916. Világháború 1914-1916 / Négyes Szövetség 1915 - V. Mehmed, Ferenc József, II. Vilmos, I. Ferdinánd jelzett Ag érem BALL gyártói jelzéssel (17,19g/0.990/34mm) T:2,2- ph. / German Empire 1916. Weltkrieg 1914-1916 / Vierbund 1915 - Mehmed V, Franz Joseph, Wilhelm II, Ferdinand I hallmarked Ag medallion with makers mark BALL (17,19g/0.990/34mm) C:XF,VF edge error
30542.

Német Birodalom 1916. "Világháború 1914-1916 / Négyes Szövetség 1915 - V. Mehmed, Ferenc József, II. Vilmos, I. Ferdinánd" jelzett Ag érem "BALL" gyártói jelzéssel (17,19g/0.990/34mm) T:2,2- ph. / German Empire 1916. "Weltkrieg 1914-1916 / Vierbund 1915 - Mehmed V, Franz Joseph, Wilhelm II, Ferdinand I" hallmarked Ag medallion with makers mark "BALL" (17,19g/0.990/34mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Pápai Állam 1849. Róma visszafoglalása alkalmából adományozott érem IX. Pius pápa által Br kitüntetés szalag és fül nélkül (16,72g/32mm) T:2- /  Papal State 1849. Medal On Restoration of the Papal Throne awarded by Pius IX Br decoration without ribbon and ear (16,72g/32mm) C:VF
30543.

Pápai Állam 1849. "Róma visszafoglalása alkalmából adományozott érem IX. Pius pápa által" Br kitüntetés szalag és fül nélkül (16,72g/32mm) T:2- / Papal State 1849. "Medal On Restoration of the Papal Throne awarded by Pius IX" Br decoration without ribbon and ear (16,72g/32mm) C:VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Orosz Birodalom ~1914-1916. Szent György-kereszt IV. osztály jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül, sorszáma 20860 (11g/34x40mm) T:2 /  Russian Empire ~1914-1916. Cross of Saint George 4th class unmarked Ag decoration without ribbon (11g/34x40mm) C:XF
30544.

Orosz Birodalom ~1914-1916. "Szent György-kereszt IV. osztály" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül, sorszáma "20860" (11g/34x40mm) T:2 / Russian Empire ~1914-1916. "Cross of Saint George 4th class" unmarked Ag decoration without ribbon (11g/34x40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Szovjetunió ~1944. Vörös Zászló érdemrend jelzetlen Ag kitüntetés, zománcozott, mellszalaggal, hátoldalán sorszám 134285 (45x38mm) T:2 aranyozás kopott /  Soviet Union ~1944. Order of the Red Banner unmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon, numbered 134285 on its back (45x38mm) C:XF gold plating worn
30545.

Szovjetunió ~1944. "Vörös Zászló érdemrend" jelzetlen Ag kitüntetés, zománcozott, mellszalaggal, hátoldalán sorszám "134285" (45x38mm) T:2 aranyozás kopott / Soviet Union ~1944. "Order of the Red Banner" unmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon, numbered "134285" on its back (45x38mm) C:XF gold plating worn

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
14
Szovjetunió ~1950. Haditengerészeti Akadémia zománcozott, jelzetlen Ag? jelvény (26x47mm) T:2 /  Soviet Union ~1950. Naval Academy enamelled, unmarked Ag? badge (26x47mm) C:XF
30546.

Szovjetunió ~1950. "Haditengerészeti Akadémia" zománcozott, jelzetlen Ag? jelvény (26x47mm) T:2 / Soviet Union ~1950. "Naval Academy" enamelled, unmarked Ag? badge (26x47mm) C:XF

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
7db-os magyar és külföldi kitüntetés miniatűr tétel, közte 1916. Károly-csapatkereszt, 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal, 1871-1918. A Német Lovagrend Mária Keresztje, Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 T:1-,2 kis zománchiány /  7pcs of diff miniatures for military decorations, including Hungary 1916. Charles Troop Cross, 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet, 1871-1918. Marian Cross of the Teutonic Order, Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 C:AU,XF small enamell missing
30547.

7db-os magyar és külföldi kitüntetés miniatűr tétel, közte 1916. "Károly-csapatkereszt", 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal", 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje", Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" T:1-,2 kis zománchiány / 7pcs of diff miniatures for military decorations, including Hungary 1916. "Charles Troop Cross", 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet", 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order", Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" C:AU,XF small enamell missing

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
54db-os magyar kitüntetés és sportérem gyűjtemény, falra akasztható kereten, a monarchia, a Horthy-korszak és a Népköztársaság kitüntetéseivel, közte 1898. Jubileumi Emlékérem; 1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya; 1922. Magyar Ezüst Érdemérem ezüstözött bronz változat; ~1970. Veszprém Megyéért; valamint néhány tűzoltós kitüntetés. Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- /  54pcs of various Hungarian military, civilian and sport decorations from the Austro-Hungarian Monarchy to the Peoples Republic, including 1898. Commemorative Jubilee Medal; 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class; 1922. Hungarian Silver Medal of Merit; ~1970. For Veszprém County, and also some firefighter medals. Well worth seeing! C:AU,XF,VF
30548.

54db-os magyar kitüntetés és sportérem gyűjtemény, falra akasztható kereten, a monarchia, a Horthy-korszak és a Népköztársaság kitüntetéseivel, közte 1898. "Jubileumi Emlékérem"; 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya"; 1922. "Magyar Ezüst Érdemérem" ezüstözött bronz változat; ~1970. "Veszprém Megyéért"; valamint néhány tűzoltós kitüntetés. Megtekintésre érdemes! T:1-,2,2- / 54pcs of various Hungarian military, civilian and sport decorations from the Austro-Hungarian Monarchy to the People's Republic, including 1898. "Commemorative Jubilee Medal"; 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class"; 1922. "Hungarian Silver Medal of Merit"; ~1970. "For Veszprém County", and also some firefighter medals. Well worth seeing! C:AU,XF,VF

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft