Militária

Tételek száma: 45

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. S. GEORGII PRECIBVS BENEDICAT DEVS VLTERIVS VICTRICIBVS ARMIS NOSTRIS CONFVNDENS PERFIDOS HOSTES / GVILELMVS II FRANC JOS I MEHMED V FERDINANDVS - VIRIBVS VNITIS MCMXV kétoldalas Fe propaganda érem (43,31g/50mm) T:2 rozsda / Austro-Hungarian Monarchy 1916. S. GEORGII PRECIBVS BENEDICAT DEVS VLTERIVS VICTRICIBVS ARMIS NOSTRIS CONFVNDENS PERFIDOS HOSTES / GVILELMVS II FRANC JOS I MEHMED V FERDINANDVS - VIRIBVS VNITIS MCMXV double-sided Fe propaganda commemorative medallion (43,31g/50mm) C:XF rust
30527.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "S. GEORGII PRECIBVS BENEDICAT DEVS VLTERIVS VICTRICIBVS ARMIS NOSTRIS CONFVNDENS PERFIDOS HOSTES / GVILELMVS II FRANC JOS I MEHMED V FERDINANDVS - VIRIBVS VNITIS MCMXV" kétoldalas Fe propaganda érem (43,31g/50mm) T:2 rozsda / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "S. GEORGII PRECIBVS BENEDICAT DEVS VLTERIVS VICTRICIBVS ARMIS NOSTRIS CONFVNDENS PERFIDOS HOSTES / GVILELMVS II FRANC JOS I MEHMED V FERDINANDVS - VIRIBVS VNITIS MCMXV" double-sided Fe propaganda commemorative medallion (43,31g/50mm) C:XF rust

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 (4. Karácsony a fronton) Zn jelvény, hátoldalon BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5 gyártói jelzéssel (47x50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. 4. Weihnachten im Felde 1917 (4th Christmas in the Field) Zn badge, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5 makers mark (47x50mm) C:AU
30528.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917 (4. Karácsony a fronton)" Zn jelvény, hátoldalon "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" gyártói jelzéssel (47x50mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "4. Weihnachten im Felde 1917 (4th Christmas in the Field)" Zn badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5" makers mark (47x50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
29
Székely Károly (1882-1941) 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére egyoldalas Br emlékérem (108,3g/59mm) T:1- / Hungary 1917. A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton one-sided Br commemorative medallion (108,3g/59mm) C:AU
30529.

Székely Károly (1882-1941) 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére" egyoldalas Br emlékérem (108,3g/59mm) T:1- / Hungary 1917. "A Hadirepülőgép kiállítás emlékére (In memory of the Warplane Exhibiton" one-sided Br commemorative medallion (108,3g/59mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. 61. Gyalogezred - Rokkantalap előoldalon és tűn jelzett Ag jelvény, Horvát gyártói jelzéssel, függőleges tűvel (18,83g/0.900/60x58mm) T:2 sérült perem /  Austro-Hungarian Monarchy ~1918. 61st Infantry Regiment - Invalids Fund hallmarked (on obverse and on pin) Ag badge with Horvát makers mark, with vertical pin (18,83g/0.900/60x58mm) C:XF damaged edge
30530.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1918. "61. Gyalogezred - Rokkantalap" előoldalon és tűn jelzett Ag jelvény, "Horvát" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel (18,83g/0.900/60x58mm) T:2 sérült perem / Austro-Hungarian Monarchy ~1918. "61st Infantry Regiment - Invalids Fund" hallmarked (on obverse and on pin) Ag badge with "Horvát" makers mark, with vertical pin (18,83g/0.900/60x58mm) C:XF damaged edge

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
47
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Ludwig-baka 1914-1918 Br jelvény, BERÁN LAJOS gyártói jelzéssel (37x42mm) T:2 cserélt tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Ludwig-baka 1914-1918 Br badge, with BERÁN LAJOS makers mark (37x42mm) C:XF replaxed needle
30531.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Ludwig-baka 1914-1918" Br jelvény, "BERÁN LAJOS" gyártói jelzéssel (37x42mm) T:2 cserélt tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Ludwig-baka 1914-1918" Br badge, with "BERÁN LAJOS" maker's mark (37x42mm) C:XF replaxed needle

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
Sződy Szilárd (1878-1939) 1918. Forradalom 1918. X. 31. Zn emlékérem (24,57g/32x50mm) T:2 / Hungary 1918. Revolution 31. X. 1918. Zn commemorative medal (24,57g/32x50mm) C:XF
30532.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1918. "Forradalom 1918. X. 31." Zn emlékérem (24,57g/32x50mm) T:2 / Hungary 1918. "Revolution 31. X. 1918." Zn commemorative medal (24,57g/32x50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1920. MÁV Hadviseltek 1914-1918 aranyozott és zománcozott jelvény (41,5x52mm) T:1-,2 /  Hungary ~1920. Veterans of the Royal Hungarian Railways 1914-1918 gold plated and enamelled badge (41,5x52mm) C:AU,XF
30533.

~1920. "MÁV Hadviseltek 1914-1918" aranyozott és zománcozott jelvény (41,5x52mm) T:1-,2 / Hungary ~1920. "Veterans of the Royal Hungarian Railways 1914-1918" gold plated and enamelled badge (41,5x52mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
23
1923. Legénységi Szolgálati Díszérem Br kitüntetés, ezüstözött címerrel, mellszalagon (32mm) T:2 ezüstözés lekopott, karika javított /  Hungary 1923. Medal for Long Service for the Soldiers Br decoration with silver plated coat of arms, with ribbon (32mm) C:XF silver plating worn, repaired ring NMK 360.
30535.

1923. "Legénységi Szolgálati Díszérem" Br kitüntetés, ezüstözött címerrel, mellszalagon (32mm) T:2 ezüstözés lekopott, karika javított / Hungary 1923. "Medal for Long Service for the Soldiers" Br decoration with silver plated coat of arms, with ribbon (32mm) C:XF silver plating worn, repaired ring NMK 360.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
1936. Országos Frontharcos Szövetség zománcozott bronz gomblyukjelvénye hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói és TV (Törvény védve?) jelzéssel (17x26mm) T:2 / Hungary 1936. Hungarian Front Fighters Association enamelled button badge with makers mark BERÁN N. BPEST and TV (Copyrighted?) (17x26mm) C:XF
30536.

1936. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvénye hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói és "TV (Törvény védve?)" jelzéssel (17x26mm) T:2 / Hungary 1936. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled button badge with makers mark "BERÁN N. BPEST" and "TV (Copyrighted?)" (17x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.
30537.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény gyártói jelzés nélkül (53x43mm) T:2 zománchiba / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge without makers mark (53x43mm) C:XF enamel error 1/a.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944. Ezüst Polgári Honvédelmi Érdemkereszt ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban. Csak 432 adományozás! T:1-,2 / Hungary 1944. Silver Civil Home Defence Cross silver plated war metal decoration with ribbon in original case. Only 432 awarded! C:AU,XF NMK 477.
30538.

1944. "Ezüst Polgári Honvédelmi Érdemkereszt" ezüstözött hadifém kitüntetés mellszalaggal, eredeti dísztokban. Csak 432 adományozás! T:1-,2 / Hungary 1944. "Silver Civil Home Defence Cross" silver plated war metal decoration with ribbon in original case. Only 432 awarded! C:AU,XF NMK 477.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Bulgária 1916. I. Ferdinánd Zn plakett G HERRMANN gyártói jelzéssel (80,81g/60x70mm) T:2,2- oxidáció / Bulgaria 1916. Ferdinand I Zn plaque with G HERRMANN makers mark (80,81g/60x70mm) C:XF,VF oxidation
30539.

Bulgária 1916. "I. Ferdinánd" Zn plakett "G HERRMANN" gyártói jelzéssel (80,81g/60x70mm) T:2,2- oxidáció / Bulgaria 1916. "Ferdinand I" Zn plaque with "G HERRMANN" makers mark (80,81g/60x70mm) C:XF,VF oxidation

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft