30273.
30. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Toronyugrás 1938 II." jelzett Ag díjérem, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (54,71g/0.800/50mm) T:2 patina- / Hungary 1920. "Magyar Úszó-Szövetség Bajnoki Érme / Toronyugrás 1938 II. (Champion's Medallion of Hungarian Swimming Association - High Diving 1938. II)" hallmarked Ag award medallion, with "LUDVIG BP" makers mark on reverse. Sign.: Lajos Göröntsér Greff (54,71g/0.800/50mm) C:XF patina