Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 123

Beck András (1911-1985) 1928. Elismerésül a Képzőművészeti Kör Br emlékérem (101,16g/54mm) T:2 / Hungary 1928. Elismerésül a Képzőművészeti Kör (In recognition from the Art Group) Br commemorative plaque. Sign.: András Beck (101,16g/54mm) C:XF
30236.

Beck András (1911-1985) 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör" Br emlékérem (101,16g/54mm) T:2 / Hungary 1928. "Elismerésül a Képzőművészeti Kör (In recognition from the Art Group)" Br commemorative plaque. Sign.: András Beck (101,16g/54mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dr. Beck Salamon egyoldalas Br plakett (97,30g/60mm) T:2 / Hungary 1935. Dr. Beck Salamon one-sided Br plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (97,30g/60mm) C:XF
30237.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dr. Beck Salamon" egyoldalas Br plakett (97,30g/60mm) T:2 / Hungary 1935. "Dr. Beck Salamon" one-sided Br plaque. Sign.: Fülöp Beck Ö. (97,30g/60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme (94,15g/60mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1909. Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 double-sided Br commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. Sign.: Lajos Berán (94,15g/60mm) C:AU,XF edge error HP.: 1117.
30238.

Berán Lajos (1882-1943) 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" kétoldalas Br emlékérem, az Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme (94,15g/60mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1909. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842" double-sided Br commemorative medallion, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts. Sign.: Lajos Berán (94,15g/60mm) C:AU,XF edge error HP.: 1117.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
Berán Lajos (1882-1943) 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén ÉKE 1914, sorszámozott, 101-es sorszámmal (122,87g/65mm) T:1-,2 / Hungary 1914. Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod double-sided Br plaque with Vörösmarty Mihály poets quote, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with ÉKE 1914 and serial number 101 on edge. Sign.: Lajos Berán (122,87g/65mm) C:AU,XF HP.: 1157.
30239.

Berán Lajos (1882-1943) 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" kétoldalas Br emlékérem, Éremkedvelők Egyesületének tagsági érme, peremén "ÉKE 1914", sorszámozott, 101-es sorszámmal (122,87g/65mm) T:1-,2 / Hungary 1914. "Vörösmarty Mihály 1800-1855 / Húzd, ki tudja meddig húzhatod" double-sided Br plaque with Vörösmarty Mihály poet's quote, membership medal of the Association Of Medal Enthusiasts, with "ÉKE 1914" and serial number "101" on edge. Sign.: Lajos Berán (122,87g/65mm) C:AU,XF HP.: 1157.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Ferencvárosi Torna-Club 1899 - Tennis 1927 jelzett Ag emlékplakett (48,05g/0.950/39x60mm) T:2 /  Hungary 1927. Ferencvárosi Torna-Club 1899 - Tennis 1927 hallmarked Ag commemorative plaque. Sign.: Lajos Berán (48,05g/0.950/39x60mm) C:XF HP 1349var
30240.

Berán Lajos (1882-1943) 1927. "Ferencvárosi Torna-Club 1899 - Tennis 1927" jelzett Ag emlékplakett (48,05g/0.950/39x60mm) T:2 / Hungary 1927. "Ferencvárosi Torna-Club 1899 - Tennis 1927" hallmarked Ag commemorative plaque. Sign.: Lajos Berán (48,05g/0.950/39x60mm) C:XF HP 1349var

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége Br emlékérem, A magyar társadalom legjobbjainak eredeti, sérült tokban (85,12g/60mm) T:1-,2 / Hungary ~1930. TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége (Alliance of Social Association) Br commemorative medal, in For the bests of the Hungarian society original, damaged case. Sign.: Lajos Berán (85,12g/60mm) C:AU,XF
30241.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége" Br emlékérem, "A magyar társadalom legjobbjainak" eredeti, sérült tokban (85,12g/60mm) T:1-,2 / Hungary ~1930. "TESZ - Társadalmi Egyesületek Szövetsége (Alliance of Social Association)" Br commemorative medal, in "For the bests of the Hungarian society" original, damaged case. Sign.: Lajos Berán (85,12g/60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. Magyar Sí Szövetség Br plakett márványtömbre rögzítve (márvánnyal együtt 571g/plakett 70x61mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association) Br plaque fixed on marble block. Sign.: Lajos Berán (571g with the marble/plaque: 70x61mm) C:XF
30242.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség" Br plakett márványtömbre rögzítve (márvánnyal együtt 571g/plakett 70x61mm) T:2 / Hungary ~1930-1940. "Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association)" Br plaque fixed on marble block. Sign.: Lajos Berán (571g with the marble/plaque: 70x61mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) ~1930-1940. Magyar Sí Szövetség / 1943. II. 14. III fém plakett (68,35g/50x69,54mm) T:2 patina, ph. / Hungary ~1930-1940. Magyar Sí Szövetség (Hungarian Ski Association) / 1943. II. 14. III metal plaque. Sign.: Lajos Berán (68,35g/50x69,54mm) C:XF patina, edge error
30243.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Berán Lajos (1882-1943) 1932. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829 Br emlékplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (123,90g/51x89mm) T:2 / Hungary 1932. Gymnastics Club of Budapest (Buda) 1869-1939 Br commemorative plaque with LUDVIG makers mark. HADAK ÚTJA / HÁLÁNK ÉS SZERETETÜNK JELÉÜL A B.B.T.E. 1932. Sign.: Lajos Berán (123,90g/51x89mm) C:XF
30244.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" Br emlékplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (123,90g/51x89mm) T:2 / Hungary 1932. "Gymnastics Club of Budapest (Buda) 1869-1939" Br commemorative plaque with "LUDVIG" makers mark. "HADAK ÚTJA / HÁLÁNK ÉS SZERETETÜNK JELÉÜL A B.B.T.E. 1932." Sign.: Lajos Berán (123,90g/51x89mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Berán Lajos (1882-1943) 1934. Luther Márton Br emlékérem (35g/41mm) T:2 ph., kis patina / Hungary 1934. Marton Luther Br medal. D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6 Sign.: Lajos Berán (35g/41mm) C:XF edger error, patina HPII 238.
30245.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" Br emlékérem (35g/41mm) T:2 ph., kis patina / Hungary 1934. "Marton Luther" Br medal. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" Sign.: Lajos Berán (35g/41mm) C:XF edger error, patina HPII 238.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Béres János (1954- ) DN Zalakaros községért kétoldalas Br plakett, cizellálatlan peremmel (354g/99,5mm) T:2 / Hungary ND For Zalakaros double-sided Br plaque, unchiselled edge, unsigned János Béres (354g/99,5mm) C:XF
30246.

Béres János (1954- ) DN "Zalakaros községért" kétoldalas Br plakett, cizellálatlan peremmel (354g/99,5mm) T:2 / Hungary ND "For Zalakaros" double-sided Br plaque, unchiselled edge, unsigned János Béres (354g/99,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Bognár György (1944- ) 1990. Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért piefort Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (72,17g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values) piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,17g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)
30247.

Bognár György (1944- ) 1990. "Spital am Pyhrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért" piefort Ag emlékérem, tanúsítvánnyal (72,17g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) / Hungary 1990. "Spital am Phyrn / Köszönet a Magyar Értékek Megőrzéséért (Thank for saving the Hungarian Values)" piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,17g/0.999/42,5mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft