30272.
30. Lezárult nagyaukció
Magyar emlékveretek, plakettek
55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
Gerl Károly (1857-1907) 1977. "Tagsági érem" Br (2x; 26,41g és 25,94g/39mm) és Ag (30,60g/0.925/39mm). Az egyik Br és az Ag névre szóló érmek, keltezéssel + 1999. "Tagsági érem / 30 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" sorszámozott, névre szóló Ag emlékérem (33,77g/0.925/42,5mm) T:1- (a két Ag eredetileg PP) patina / Hungary 1977. "Tagsági érem (Membership medal)" Br (2x; 26,41g és 25,94g/39mm) and Ag (30,60g/0.925/39mm). One of the bronze medals and the Ag medal are with the owner's name and date + 1999. "Tagsági érem / 30 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete (Membership medal / 30th Anniversary of the Hungarian Numismatic Collectors Society)" Ag commemorative medal with serial number and the owner's name. Sign.: Károly Gerl (without hallmark) (33,77g/0.925/42,5mm) C:AU (the silver medals are originally PP) patina Adamo MNT1, MNT1var