Militária

Tételek száma: 61

Finnország 1968. Finn Fehér Rózsa Lovagrend zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, 813H és P7, eredeti A. Tillander gyártói tokban T:1 / Finland 1968. Order of the White Rose of Finland enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, 813H and P7 in original A. Tillander makers case C:UNC
30533.

Finnország 1968. "Finn Fehér Rózsa Lovagrend" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, "813H" és "P7", eredeti "A. Tillander" gyártói tokban T:1 / Finland 1968. "Order of the White Rose of Finland" enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, "813H" and "P7" in original "A. Tillander" maker's case C:UNC

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Franciaország 1870-1940. Francia Becsületrend Parancsnoki Keresztje zománcozott Au kitüntetés, arany karcpróba fémjellel, mellszalagon, ARTHUS BERTRAND jelzésű, eredeti gyártói tokban T:1- több kis zománchiba / France 1870-1940. Commandeur de lOrdre de la Légion dHonneur (Legion of Honour Commanders Cross) enamelled Au decoration with scratch trial hallmark, on ribbon, in original ARTHUS BERTRAND case C:AU several small enamell errors
30534.

Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend Parancsnoki Keresztje" zománcozott Au kitüntetés, arany karcpróba fémjellel, mellszalagon, "ARTHUS BERTRAND" jelzésű, eredeti gyártói tokban T:1- több kis zománchiba / France 1870-1940. "Commandeur de l'Ordre de la Légion d'Honneur (Legion of Honour Commander's Cross)" enamelled Au decoration with scratch trial hallmark, on ribbon, in original "ARTHUS BERTRAND" case C:AU several small enamell errors

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
Franciaország / Harmadik Köztársaság 1870-1940. Médaille Militaire (Hadiérem) jelzetlen, zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2,2- kopás / France / Third Republic 1870-1940. Médaille Militaire (Military Medal) enamelled, gilt Ag decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF worn
30535.

Franciaország / Harmadik Köztársaság 1870-1940. "Médaille Militaire (Hadiérem)" jelzetlen, zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2,2- kopás / France / Third Republic 1870-1940. "Médaille Militaire (Military Medal)" enamelled, gilt Ag decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF worn

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Lengyelország 1945. Grünwaldi Emlékérem Br kitüntetés eredeti tokban (27x54mm) T:2 /  Poland 1945. Grunwald Award Br decoration in original case (27x54mm) C:XF
30536.

Lengyelország 1945. "Grünwaldi Emlékérem" Br kitüntetés eredeti tokban (27x54mm) T:2 / Poland 1945. "Grunwald Award" Br decoration in original case (27x54mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Nagy-Britannia(?) 1950-1953. Koreai Háború Sorkatonai Szolgálati Érem aranyozott Br kitüntetés szalagon, angol nyelvű típus Az Egyesült Nemzetek Alapokmánya alapelveinek védelme érdekében. Eredeti, E jelzésű (England?), sérült tokban (35mm) T:2 / Great Britain 1950-1953. Korea Korean War Service Military Medal gilt Br decoration with ribbon, English language type For Service in Defence of the Principles of the Charter of the United Nations. In original, E marked (England?), damaged case (35mm) C:XF
30537.

Nagy-Britannia(?) 1950-1953. "Koreai Háború Sorkatonai Szolgálati Érem" aranyozott Br kitüntetés szalagon, angol nyelvű típus "Az Egyesült Nemzetek Alapokmánya alapelveinek védelme érdekében". Eredeti, "E" jelzésű (England?), sérült tokban (35mm) T:2 / Great Britain 1950-1953. "Korea Korean War Service Military Medal" gilt Br decoration with ribbon, English language type "For Service in Defence of the Principles of the Charter of the United Nations". In original, "E" marked (England?), damaged case (35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Birodalom ~1900. Pickelhaube típusú sisakhoz tartozó sas jelvény (~120x111mm) T:2 /  German Empire ~1900. Eagle badge for Pickelhaube type helmet (~120x111mm) C:XF
30538.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Német Birodalom 1914-1915. Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg fém jelvény (24x30mm) T:1-,2 / German Empire 1914-1915. Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army badge (24x30mM) C:AU,XF
30539.

Német Birodalom 1914-1915. "Kárpáti őrség 1914-1915 - Déli Német Hadsereg" fém jelvény (24x30mm) T:1-,2 / German Empire 1914-1915. "Karpathen wacht 1914-1915 - Deutsche Südarmee (Carpathian Watch 1914-1915 - German Southern Army" badge (24x30mM) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Birodalom 1914-1918. Porosz Frontharcos Háborús Kereszt kardokkal zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- /  German Empire 1914-1918. Prussian War Honor Cross with swords enamelled decoration without ribbon C:XF,VF
30540.

Német Birodalom 1914-1918. "Porosz Frontharcos Háborús Kereszt kardokkal" zománcozott kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- / German Empire 1914-1918. "Prussian War Honor Cross with swords" enamelled decoration without ribbon C:XF,VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10
Német Harmadik Birodalom ~1939-1945. Repülőgépgyártás Érdemjelvénye ezüstözött és zománcozott Br jelvény, hátoldalán GES. GESCH. jelzéssel (17x25mm) T:2- zománchiány /  German Third Reich ~1939-1945. Aircraft Industry Merit Badge silver plated and enamelled Br badge with GES. GESCH. on its back (17x25mm) C:VF enamell missing
30541.

Német Harmadik Birodalom ~1939-1945. "Repülőgépgyártás Érdemjelvénye" ezüstözött és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "GES. GESCH." jelzéssel (17x25mm) T:2- zománchiány / German Third Reich ~1939-1945. "Aircraft Industry Merit Badge" silver plated and enamelled Br badge with "GES. GESCH." on its back (17x25mm) C:VF enamell missing

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pápai Állam 1849. Róma visszafoglalása alkalmából adományozott érem IX. Pius pápa által Br kitüntetés szalag és fül nélkül (16,72g/32mm) T:2- /  Papal State 1849. Medal On Restoration of the Papal Throne awarded by Pius IX Br decoration without ribbon and ear (16,72g/32mm) C:VF
30542.

Pápai Állam 1849. "Róma visszafoglalása alkalmából adományozott érem IX. Pius pápa által" Br kitüntetés szalag és fül nélkül (16,72g/32mm) T:2- / Papal State 1849. "Medal On Restoration of the Papal Throne awarded by Pius IX" Br decoration without ribbon and ear (16,72g/32mm) C:VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Svájc 1932. Leszerelési Konferencia / Genf 1932 Br jelvény HUGUENIN és LE LOCLE gyártói jelzésekkel (28mm) T:1- / Switzerland 1932. Desarmament Conference / Geneve 1932 Br badge with HUGUENIN AND LE LOCLE makers marks (28mm) C:AU
30543.

Svájc 1932. "Leszerelési Konferencia / Genf 1932" Br jelvény "HUGUENIN" és "LE LOCLE" gyártói jelzésekkel (28mm) T:1- / Switzerland 1932. "Desarmament Conference / Geneve 1932" Br badge with "HUGUENIN" AND "LE LOCLE" makers marks (28mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szovjetunió DN Légvédelem és vegyvédelem zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:2 /  Soviet Union ND Anti-Aircraft and Chemical Defense enamelled metal badge (22x24mm) C:XF
30544.

Szovjetunió DN "Légvédelem és vegyvédelem" zománcozott fém jelvény (22x24mm) T:2 / Soviet Union ND "Anti-Aircraft and Chemical Defense" enamelled metal badge (22x24mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft