1922. "Magyar Koronás Bronzérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon és eredeti, szép állapotban megmaradt adományozói dísztokban T:1-,2 / Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown" Br gold plated decoration with ribbon, in well preserved original box C:AU,XF
NMK 412.
~1930. "M. Kir. Honv. Tábori-Tüzérség - Szt. Borbála / Szent Borbála nevében tüzér becsülettel - A hazáért" kétoldalas porcelán plakett, "HEREND" jelzéssel. Szign.: Bugyinszky J (323,86g/163mm) T:1- / Hungary ~1930. "Hungarian Royal Honvéd's Field Artillery - Saint Barbara / In Saint Barbara's name with Artillerymen Honor - For the Country" double-sided porcelain plaque, with "HEREND" makers mark. Sign.: Bugyinszky J. (323,86g/163mm) C:AU
1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt III. osztálya" aranyozott és zománcozott Br kitüntetés, hátoldalán függőleges tűvel (50mm) T:1- /
Hungary 1935-1945. "Hungarian Cross of Merit, 3rd Class" gold plated and enamelled Br decoration with vertical pin (50mm) C:AU
NMK 377.
1938-1941. A Légoltalmi Liga őrségparancsnokának karjelvénye, igazolvánnyal és határozattal T:2 / Hungary 1938-1941. Badge and official documents of a Watchcommander of the Air-raid Shelter League C:XF
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, fémjel a peremen modern mellszalaggal, nem eredeti tokban. Szign.: Berán Lajos T:1-
/ Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, hallmark on edge on modern ribbon, in not original case. Sign.: BERÁN L. C:AU
NMK 433.
1943. "A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott szegélyű, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon, nem saját dísztokban (szalaggal együtt 34,78g/42mm) T:1-,2 /
Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Knight's Cross with war decoration and swords" enamelled Ag decoration with gold plating on the legs of the cross, the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon in not its own case (with ribbon 34,78g/42mm) C:AU,XF
NMK 466.
Ausztria 1916. "Viktor Graf von Scheuchenstuel vezérezredes, a 11. Hadsereg 8. Hadtestének parancsnoka 1914-1918" Br emlékérem. Szign.: R. Pfeffer (115,05g/65mm) T:1- ph., patina / Austria 1916. "Colonel-General Viktor Graf von Scheuchenstuel, Commander of the 8th Army Corps, 11th Army 1914-1918" Br commemorative medallion. "GENERALOBERST VIKTOR GRAF SCHEUCHENSTUEL - 1914 KOMMANDANT 8. KORPS U. 11. AMRMEE 1918 / BELGRAD 1915 - ZUGNA TORTA 1916 COL SANTO". Sign.: R. Pfeffer (115,05g/65mm) C:AU edge error, patina