https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Osztrák-Magyar Monarchia 1913. Az Osztrák Légierőnek / Viribus-Unitis Br emlékérem. Szign.: Gustav Gurschner (105,58g/65mm) T:2 ph. /  Austro-Hungarian Monarchy 1913. Für die Österr. Luft Flotte Br commemorative medal. Sign.: Gustav Gurschner (105,58g/65mm) C:XF edge error
30485.

Osztrák-Magyar Monarchia 1913. "Az Osztrák Légierőnek / Viribus-Unitis" Br emlékérem. Szign.: Gustav Gurschner (105,58g/65mm) T:2 ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1913. "Für die Österr. Luft Flotte" Br commemorative medal. Sign.: Gustav Gurschner (105,58g/65mm) C:XF edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel zománcozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2  / Austro-Hungarian Monarchy 1914. Red-Cross Bronze Medal with military ornament enamelled bronze decoration on modern ribbon C:AU,XF  NMK 287.
30486.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Vörös Kereszt Bronz Díszérme hadidíszítménnyel" zománcozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Red-Cross Bronze Medal with military ornament" enamelled bronze decoration on modern ribbon C:AU,XF NMK 287.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 karc / Austro-Hungarian Monarchy 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time C:XF scratch NMK 130.
30487.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon. Szign.: Leisek T:2 karc / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time" C:XF scratch NMK 130.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
3
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914 Br jelvény, GUSTAV GURSCHNER gyártói jelzéssel (26x41mm) T:1,1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. I. Armee - Weihnachten im Felden 1914 Br badge, with GUSTAV GURSCHNER makers mark (26x41mm) C:UNC,AU patina on reverse
30488.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Hadsereg - Karácsony a fronton 1914" Br jelvény, "GUSTAV GURSCHNER" gyártói jelzéssel (26x41mm) T:1,1- hátlapon patina / Austro-Hungarian Monarchy 1914. "I. Armee - Weihnachten im Felden 1914" Br badge, with "GUSTAV GURSCHNER" maker's mark (26x41mm) C:UNC,AU patina on reverse

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. Székesfehérvár fém jelvény (30x53mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. Székesfehérvár badge (30x53mm) C:AU
30489.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. "Székesfehérvár" fém jelvény (30x53mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. "Székesfehérvár" badge (30x53mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. Patrióta jelvény az Osztrák-Magyar Monarchia és a Német Birodalom zászlóival, zománcozott Br, T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. Patriotic badge with the flags of the Austro-Hungarian Monarchy and German Empire. Enamelled Br badge C:AU,XF
30490.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1915. Patrióta jelvény az Osztrák-Magyar Monarchia és a Német Birodalom zászlóival, zománcozott Br, T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1915. Patriotic badge with the flags of the Austro-Hungarian Monarchy and German Empire. Enamelled Br badge C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
21
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Császári és Királyi Auguszta Barakk Tábori Kórház bronzozott fém jelvény, ARKANZAS gyártói jelzéssel (31x40,5mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. K.u.K. Augusta-Baraken-Spital bronze plated badge, with ARKANZAS makers mark (31x40,5mm) C:AU
30491.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Császári és Királyi Auguszta Barakk Tábori Kórház" bronzozott fém jelvény, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (31x40,5mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "K.u.K. Augusta-Baraken-Spital" bronze plated badge, with "ARKANZAS" maker's mark (31x40,5mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
10
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Légiharcz az Alpok fölött fém jelvény, ARKANZAS BP gyártói jelzéssel (34x41mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Légiharcz az Alpok fölött (Aerial combat above the Alps) badge, with ARKANZAS makers mark (34x41mm) C:AU
30492.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Légiharcz az Alpok fölött" fém jelvény, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel (34x41mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Légiharcz az Alpok fölött (Aerial combat above the Alps)" badge, with "ARKANZAS" maker's mark (34x41mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
16
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. Két év a harcmezőn 1914-1916 Zn sapkajelvény, K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT gyártói jelzéssel (27x30mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916) Zn cap badge, with K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT makers mark (27x30mm) C:AU
30493.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "Két év a harcmezőn 1914-1916" Zn sapkajelvény, "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" gyártói jelzéssel (27x30mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "Zwei Jahre im Felde 1914-1916 (Two Years on Battlefield 1914-1916)" Zn cap badge, with "K.u.K. KRIEGSMINISTERIUM KRIEGSFÜRSORGEAMT" maker's mark (27x30mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. SMS Temes fém jelvény, ARKANZASgyártói jelzéssel (26x39mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. SMS Temes badge, with ARKANZAS makers mark (26x39mm) C:UNC,AU
30494.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "SMS Temes" fém jelvény, "ARKANZAS"gyártói jelzéssel (26x39mm) T:1,1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1917. "SMS Temes" badge, with "ARKANZAS" maker's mark (26x39mm) C:UNC,AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
11
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. Császári és Királyi Légvédelmi ágyús alakulat bronzozott fém sapkajelvény, ARKANZAS gyártói jelzéssel (27x40mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. K.u.K. Luftfahrzeug Abwehr Kan. Abt. bronze plated cap badge, with ARKANZAS makers mark (27x40mm) C:AU
30495.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1917. "Császári és Királyi Légvédelmi ágyús alakulat" bronzozott fém sapkajelvény, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (27x40mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "K.u.K. Luftfahrzeug Abwehr Kan. Abt." bronze plated cap badge, with "ARKANZAS" maker's mark (27x40mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
10
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Félre a halállal előre Rohamzászlóalj! a 15. Rohamzászlóalj Zn sapkajelvénye, JEROUSCHEK BPEST(?) gyártói jelzéssel. Szign.: Szász (25x36mm) T:1- tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. Félre a halállal előre Rohamzászlóalj! (Cast aside death, forward Assault Battalion) Zn cap badge of the 15th Assault Battalion, with JEROUSCHEK BPEST(?) makers mark (25x36mm) C:AU missing needle
30496.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Félre a halállal előre Rohamzászlóalj!" a 15. Rohamzászlóalj Zn sapkajelvénye, "JEROUSCHEK BPEST"(?) gyártói jelzéssel. Szign.: Szász (25x36mm) T:1- tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "Félre a halállal előre Rohamzászlóalj! (Cast aside death, forward Assault Battalion)" Zn cap badge of the 15th Assault Battalion, with "JEROUSCHEK BPEST"(?) maker's mark (25x36mm) C:AU missing needle

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
28

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz