30535.
29. Lezárult nagyaukció
Militária
24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Franciaország / Harmadik Köztársaság 1870-1940. "Médaille Militaire (Hadiérem)" jelzetlen, zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2,2- kopás / France / Third Republic 1870-1940. "Médaille Militaire (Military Medal)" enamelled, gilt Ag decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF worn