Festmények és grafikák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1606339
10050
28
Mészárosné Kisfaludy Mariska (1887-?): Vitorlások. Olaj, falemez, jelzett, hibás antik keretben, 13×23 cm 1678163
10051
28
44000
Mihalovits Miklós (1888-1960): Vitorlás a Balaton-parton. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm 1672711
10052
28
120000
Molnár C. Pál (1894-1981): Toscanai táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1674343
10053
28
40000
Móder Rezső (1954-): Az élet kozmoszlépcső. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 30×40 cm 1683499
10054
28
24000
Neogrády Antal (1861-1942): Lány sarlóval. Akvarell, karton, jelzett, foltos, 27,5×38 cm 1643983
10055
28
36000
Németh György (1888-1962): Házak a domboldalon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1632371
10056
28
22000
Pállya Carolus (1875-1930): Vásárba érkezők. Olaj, falemez, jelzett, 11×16,5 cm 1634792
10057
28
22000
Pállya Carolus (1875-1930): Pihenő lovak. Olaj, falemez, jelzett, 11×16,5 cm 1672381
10058
28
36000
Pataky Ferenc (1897-1962): Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 68×96 cm 1674696
10059
28
40000
Pirhalla Nándor (1884-?): Öltözködő lány akt. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 34×30 cm 1629765
10060
28
Pituk József Viktórián (1906-1991): Találkozás. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 1629726
10061
28
Reich Károly (1922-1988): Daphnis és Khloé. Szitanyomat, papír, jelzett, 31,5×22,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft