Molnár C. Pál (1894-1981): Toscanai táj. Olaj, farost, jelzett, keretb... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/28/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~11377/Molnar-C-Pal-1894-1981-Toscanai-taj-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39780-cm~II1672711
1672711
10052
28
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
Leírás: Molnár C. Pál (1894-1981): Toscanai táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
: vörös_iván