Németh György (1888-1962): Házak a domboldalon. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/28/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~11377/Nemeth-Gyorgy-1888-1962-Hazak-a-domboldalon-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-40C39750-cm~II1643983
1643983
10055
28
36000
Leírás: Németh György (1888-1962): Házak a domboldalon. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
: grózervirág