Militária

Tételek száma: 41

1944. Tábori Biztonság Al tábla, hátoldalon beütött ötjegyű sorszám 15637 (103x160mm) T:2 kopott festés / Hungary 1944. Tábori Biztonság (Camp Security) Al insignia, with 15637 five-digit serial on the reverse (103x160mm) C:XF
30392.

1944. "Tábori Biztonság" Al tábla, hátoldalon beütött ötjegyű sorszám "15637" (103x160mm) T:2 kopott festés / Hungary 1944. "Tábori Biztonság (Camp Security)" Al insignia, with "15637" five-digit serial on the reverse (103x160mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13
1948. 48-as Díszérem zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal (36x46mm/~25g) T:2 / Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled Br decoration on ribbon (36x46mm/~25g) C:XF NMK 528.
30393.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal (36x46mm/~25g) T:2 / Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon (36x46mm/~25g) C:XF NMK 528.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba /  Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error NMK 533.
30394.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1984. A Magyar Népköztársaság Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, adományozói tokban T:1- apró zománchiba / Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU tiny enamel error NMK 723.
30395.

1984. "A Magyar Népköztársaság Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, adományozói tokban T:1- apró zománchiba / Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU tiny enamel error NMK 723.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, katonai tagozat zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon T:1- /  Hungary 1991. Order of Merit of the Hungarian Republic, Knights Cross, Military Grade enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU NMK 742.
30396.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU NMK 742.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1992. A Legénységi Szolgálati Jel I.,II. és III. fokozata aranyozott, ezüstözött, zománcozott tombak kitüntetések mellszalagon T:2 /  Hungary 1992. Distinction for Service for the Soldiers, 1st Grade, 2nd Grade and 3rd Grade gold plated, silver plated and enamelled decorations with ribbon C:XF NMK 800;801;802.
30397.

1992. "A Legénységi Szolgálati Jel I.,II. és III. fokozata" aranyozott, ezüstözött, zománcozott tombak kitüntetések mellszalagon T:2 / Hungary 1992. "Distinction for Service for the Soldiers, 1st Grade, 2nd Grade and 3rd Grade" gold plated, silver plated and enamelled decorations with ribbon C:XF NMK 800;801;802.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
2002. Az Aranykor Kitüntető Cím arany, ezüst és bronz fokozata aranyozott, ezüstözött, zománcozott tombak kitüntetések, mindhárom mellszalagon T:1-,2 /  Hungary 2002. Golden Age Medal, Golden, Silver and Bronze Grade gold palted, silver plated and enamelled tombac decorations with ribbon C:AU,XF NMK 812;813;814.
30398.

2002. "Az Aranykor Kitüntető Cím arany, ezüst és bronz fokozata" aranyozott, ezüstözött, zománcozott tombak kitüntetések, mindhárom mellszalagon T:1-,2 / Hungary 2002. "Golden Age Medal, Golden, Silver and Bronze Grade" gold palted, silver plated and enamelled tombac decorations with ribbon C:AU,XF NMK 812;813;814.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
DN Budafok-Háros Br pajzs alakú plakett, eredeti dísztokban, mellette kis Br táblával, rajta MN MÜTEK - Budafok-Háros (512g/130x155mm) T:1- /  Hungary ND Budafok-Háros Br shield shaped plaque in original case with small Br plate with the text MN MÜTEK - Budafok-Háros (512g/130x155mm) C:AU
30399.

DN "Budafok-Háros" Br pajzs alakú plakett, eredeti dísztokban, mellette kis Br táblával, rajta "MN MÜTEK - Budafok-Háros" (512g/130x155mm) T:1- / Hungary ND "Budafok-Háros" Br shield shaped plaque in original case with small Br plate with the text "MN MÜTEK - Budafok-Háros" (512g/130x155mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1917- Bíbor Szív aranyozott, zománcozott kitüntetés, sebesülési érdemérem, mellszalagon + 1917.- Bíbor Szív miniatűr aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 / USA 1917- Purple Heart gold plated, enamelled decoration for wounded, with ribbon + 1917.- Purple Heart miniature, gold plated, enamelled C:XF
30400.

Amerikai Egyesült Államok 1917- "Bíbor Szív" aranyozott, zománcozott kitüntetés, sebesülési érdemérem, mellszalagon + 1917.- "Bíbor Szív" miniatűr aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 / USA 1917- "Purple Heart" gold plated, enamelled decoration for wounded, with ribbon + 1917.- "Purple Heart" miniature, gold plated, enamelled C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Lengyelország 1986. Lengyelország Újjászületése Érdemrend Lovagkeresztje aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:2 cserélt fül /  Poland 1986. Order Polonia Restituta - Knights Cross gilt, enamelled decoration with ribbon and miniature C:XF replaced ear
30401.

Lengyelország 1986. "Lengyelország Újjászületése Érdemrend Lovagkeresztje" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon miniatűrrel T:2 cserélt fül / Poland 1986. "Order Polonia Restituta - Knight's Cross" gilt, enamelled decoration with ribbon and miniature C:XF replaced ear

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalag nélkül, CD 800 (Carl Dillenius Pforzheim) jelzéssel a függesztő karikán, viselésre jogosító okirattal, melyet 1918-ban a 10. Rohamzászlóalj katonája kapott. T:2 /  German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration without ribbon, with CD 800 (Carl Dillenius Pforzheim) mark on suspension ring, with certificate to wear the decoration that was given to a soldier of the 10th Assault Battalion in 1918. C:XF
30402.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalag nélkül, "CD 800 (Carl Dillenius Pforzheim)" jelzéssel a függesztő karikán, viselésre jogosító okirattal, melyet 1918-ban a 10. Rohamzászlóalj katonája kapott. T:2 / German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration without ribbon, with "CD 800 (Carl Dillenius Pforzheim)" mark on suspension ring, with certificate to wear the decoration that was given to a soldier of the 10th Assault Battalion in 1918. C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német 3. Birodalom 1934. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán HKM? jelzés, adományozói okirattal T:1-,2 /  German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration without ribbon for combatants with HKM? mark on back, with awarding paper C:AU,XF
30403.

Német 3. Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán "HKM?" jelzés, adományozói okirattal T:1-,2 / German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration without ribbon for combatants with "HKM?" mark on back, with awarding paper C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft