30396.
26. Lezárult nagyaukció
Militária
20 000 Ft
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, katonai tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon T:1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Military Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon C:AU NMK 742.