Militária

Tételek száma: 41

1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalagon T:2 kis kopás / 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class Br decoration with silver plated overlay on ribbon C:XF small wear NMK.: 355.
30380.

1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalagon T:2 kis kopás / 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" Br decoration with silver plated overlay on ribbon C:XF small wear NMK.: 355.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1923. II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class Br decoration with silver plated medallion at center, with ribbon C:XF  NMK.: 356.
30381.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with silver plated medallion at center, with ribbon C:XF NMK.: 356.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10
1923. II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel zománcozott Br kitüntetés ezüstözött rátéttel, mellszalagon, hátoldalon 1940, VIII. 18.-i dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. Officers Distinction for Long Service 2nd class enamelled Br decoration with silver plated overlay and ribbon, date engraved on reverse 1940. VIII. 18. C:XF  NMK.: 349.
30382.

1923. "II. osztályú Tiszti Szolgálati Jel" zománcozott Br kitüntetés ezüstözött rátéttel, mellszalagon, hátoldalon "1940, VIII. 18."-i dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. "Officers' Distinction for Long Service 2nd class" enamelled Br decoration with silver plated overlay and ribbon, date engraved on reverse "1940. VIII. 18." C:XF NMK.: 349.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
1923. Tiszti Szolgálati Díszérem zománcozott Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalaggal, hátoldalában 1931. X. 5.-i dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. Officers Medal for Long Service enamelled Br decoration, with silver plated overlay and ribbon, date engraved on reverse 1931. X. 5. C:XF NMK.: 359.
30383.

1923. "Tiszti Szolgálati Díszérem" zománcozott Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalaggal, hátoldalában "1931. X. 5."-i dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. "Officers' Medal for Long Service" enamelled Br decoration, with silver plated overlay and ribbon, date engraved on reverse "1931. X. 5." C:XF NMK.: 359.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
1923. Legénységi Szolgálati Díszérem Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalaggal, hátoldalán 1936. X. 11. dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. Medal for Long Service for the Soldiers Br decoration with silver plated overlay, with ribbon, date engraved on reverse 1936. X. 11. C:XF NMK.: 360.
30384.

1923. "Legénységi Szolgálati Díszérem" Br kitüntetés, ezüstözött rátéttel, mellszalaggal, hátoldalán "1936. X. 11." dátum gravírozva T:2 / Hungary 1923. "Medal for Long Service for the Soldiers" Br decoration with silver plated overlay, with ribbon, date engraved on reverse "1936. X. 11." C:XF NMK.: 360.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
1934. Honvéd Tiszti Vívó Klub - Budapest 1924-1934 aranyozott Br gomblyukjelvény. Szign.: Kisfaludi Stróbl Zsigmond (19mm) T:2 / Hungary 1934. Honvéd Officers Fencing Club - Budapest 1924-1934 gilt Br buttonhole badge. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (19mm) C:XF
30385.

1934. "Honvéd Tiszti Vívó Klub - Budapest 1924-1934" aranyozott Br gomblyukjelvény. Szign.: Kisfaludi Stróbl Zsigmond (19mm) T:2 / Hungary 1934. "Honvéd Officers Fencing Club - Budapest 1924-1934" gilt Br buttonhole badge. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (19mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br emlékérem mellszalaggal, igazolvánnyal T:2 / Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br medal with ribbon and certificate C:XF NMK 427.
30386.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalaggal, igazolvánnyal T:2 / Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br medal with ribbon and certificate C:XF NMK 427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939. Magyar Érdemrend középkeresztje hadiszalagon zománcozott kitüntetés, nem eredeti mellszalaggal, a rátéten kis hiány(?), modern tokban (54mm) T:2 hátoldalon kis ragasztónyom, reszelésnyom? a medalion alján / Hungary 1939. Hungarian Order of Merit, Commanders Cross on a war ribbon enamelled decoration, with not original ribbon, small piece missing(?), in modern case (54mm) C:XF small gluemark on backside, probe mark? at the lower part of the medallion
30387.

1939. "Magyar Érdemrend középkeresztje hadiszalagon" zománcozott kitüntetés, nem eredeti mellszalaggal, a rátéten kis hiány(?), modern tokban (54mm) T:2 hátoldalon kis ragasztónyom, reszelésnyom? a medalion alján / Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Commander's Cross on a war ribbon" enamelled decoration, with not original ribbon, small piece missing(?), in modern case (54mm) C:XF small gluemark on backside, probe mark? at the lower part of the medallion

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
~1930-1940. Sportbajnoki jelvény aranyozott, zománcozott Cu jelvény (48x32mm) T:1-,2 /  Hungary ~1930-1940. Sports Champions Badge gold plated and enamelled Cu badge (48x32mm) C:AU,XF Sallay 72/a.
30388.

~1930-1940. "Sportbajnoki jelvény" aranyozott, zománcozott Cu jelvény (48x32mm) T:1-,2 / Hungary ~1930-1940. "Sports Champion's Badge" gold plated and enamelled Cu badge (48x32mm) C:AU,XF Sallay 72/a.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
49
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 kis zománchibák /  Hungary ~1940. Company Officers Badge enamelled badge with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5. (53x43mm) C:XF small enamel errors Sallay 1/a.
30389.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." gyártói jelzéssel (53x43mm) T:2 kis zománchibák / Hungary ~1940. "Company Officer's Badge" enamelled badge with makers mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ ÚT 5." (53x43mm) C:XF small enamel errors Sallay 1/a.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1943. A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal aranyozott szegélyű, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év 1942, eredeti mellszalagon, nem saját dísztokban (szalaggal együtt 34,78g/42mm) T:1-,2 /  Hungary 1943. Order of the Hungarian Holy Crown, Knights Cross with war decoration and swords enamelled Ag decoration with gold plating on the legs of the cross, the planned original founding year 1942 on the back of the medallion, with original ribbon in not its own case (with ribbon 34,78g/42mm) C:AU,XF NMK 466.
30390.

1943. "A Magyar Szent Korona-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel és kardokkal" aranyozott szegélyű, zománcozott Ag kitüntetés, hátoldalán az eredetileg tervezett alapítási év "1942", eredeti mellszalagon, nem saját dísztokban (szalaggal együtt 34,78g/42mm) T:1-,2 / Hungary 1943. "Order of the Hungarian Holy Crown, Knight's Cross with war decoration and swords" enamelled Ag decoration with gold plating on the legs of the cross, the planned original founding year "1942" on the back of the medallion, with original ribbon in not its own case (with ribbon 34,78g/42mm) C:AU,XF NMK 466.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét fém levente plakett hátoldalon LUDVIG gyártói jelzéssel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2 /  Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton metal Levente plaque, on the back with makers mark LUDVIG. Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF  Sallay 211/b.
30391.

1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét" fém levente plakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel. Szign.: MASEFSZKY (69x51mm) T:2 / Hungary 1943. "9th International Week of Sports at Lake Balaton" metal Levente plaque, on the back with makers mark "LUDVIG". Sign.: MASEFSZKY (69x51mm) C:XF Sallay 211/b.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft