Festmények és grafikák Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1468332
10072
26
28000
Szántó Piroska (1913-1998): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, gyűrött, keretben, 47×62 cm 1474347
10073
26
160000
Szász Endre (1926-2003): Érzékszervek és álarcok. Olaj, farost, jelzett, keretben, 48×52 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1471705
10074
26
Szecskó Tamás (1925-1987): A hajdúk kapitánya, a későbbi könyvborító eredeti rajza. Akvarell-tus, apró hibákkal, 21×31 cm 1478956
10075
26
14000
Szőnyi István (1894-1960): A régi Erzsébet-híd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49×28 cm 1460651
10076
26
Sztelek Norbert (1884-1956): Felsőfernezelyi aranybánya. Pasztell, papír, keretben, 45×80 cm 1470225
10077
26
28000
Thormáné, Kiss Margit (1901-1977) : Magányosan az úton. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×44 cm 1466580
10078
26
14000
Udvary Pál (1900-1987): Tátrafüred. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 35×49 cm 1476370
10079
26
60000
Uitz Béla (1887 - 1972) :Ádám és Éva a Paradicsomban(1916). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×22 cm / Adam and Eve. Etching in glazed frame. 1370889
10080
26
70000
Uitz Béla (1887-1972): Önarckép. Hidegtű, papír, jelzett a karcon, 30×21 cm 1473789
10081
26
70000
Victor Vasarely (1908-1997): BO-RA. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XII/XX), keretben, 56×49 cm 1336432
10082
26
700000
Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozat 1-8. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (FV 30/29), 35×35 (8×) cm
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1461392
10083
26
Vágó Pál (1853-1928): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 78×55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft