Festmények és grafikák Tételek száma: 94
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489816
10048
26
Lengyel Sándor (1930-1988): Kamara Varieté, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 36×25 cm 1489679
10049
26
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree, Vacsorázó finnek. Ceruza, papír, jelzett, 17×16 cm 1473857
10050
26
Meggyes László (1928-2003): Öreg ház udvara. Olajpasztell, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm 1458292
10051
26
28000
Móritz Sándor (1924-1966): Házudvar. Olaj, vászon-farost, jelzett, 58×69 cm 1489598
10052
26
40000
Nagy Ernő (1881-?): Csónak a holdfényben. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 1493127
10053
26
140000
Neogrády Antal (1861-1942): Ivó lány. Olaj, vászon, restaurált, jelzett, 60×80 cm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1490275
10054
26
40000
Németh György (1888-1962): Téli udvar lovaskocsival. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1479621
10055
26
55000
Olejnik Janka (1887-1954): Rózsás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 45×33 cm 1397645
10056
26
36000
Pállya Celesztin (1864-1948): Szőlőfürt. 1902. Olaj, falemez, jelzett, 35×18 cm 1477785
10057
26
Pekáry István (1905-1981): Történelmi viseletek.( 4db) Akvarell-tus, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 11×8 cm (4×) 1426295
10058
26
Perlmutter Imre (1870 k.-1935): Hazafelé. Olaj, fa, jelzett, repedezettséggel, keretben, 15×12 cm 1473850
10059
26
140000
Peterdi Gábor (1915-2001): Szolnok 1930. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 45×65 cm
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft