Rófusz Ferenc (1946-) Két képkocka az Oscar díjas Légy c. animációs filmből. Akvatinta, papír. Jelzett. / Original etchings from the Oscar winner Hungarian animation movie: The fly. Signed by the director. Aquatint in glazed frame.
1919-1921 Schima Bandi (1882-1959): A magyar szavazó. Politikai karikatúra. Nagyméretű grafika és kollázs. Vegyes technika, papír, hátoldalán jelezve. 58x38 cm /
1919-1923 The Hungarian voter. Large graphics with collage. Mixed technique. 58x38 cm
1919 Schima Bandi (1882-1959): Pozsony a fronton. Nagyméretű grafika, hátoldalán a megszállt város életét leíró helyzetjelentéssel. Vegyes technika, papír,hátoldalán jelezve, postán megküldve, 43x12 cm /
1919 Pressburg on the battlefield. Large graphics with diary from the occupied city. Mixed technique.