8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Verne Gyula: A Szahara Tengere. (L'Invasion de la Mer) Fordította: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 234 p. Aranyozott, festet, illusztrált kiadói egészvászon kötés. A borítója picit kopott, de ezt leszámítva szép állapotban van.