Aláírás

Tételek száma: 66

cca 1948 Szegő Gizi (1902-1985): Bozsik József, az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of Jozsef Bozsik, footballist of the Hungarian Golden Team.
11580.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ismerd meg önmagunkat. Magyar újságrajzoló művészek II. karikatúra kiállítása. 1947. október. Nemzeti Szalon. 27 karikaturista rajza, rövid ars poeticája. Mindegyikőjük által saját kezűleg is aláírva! 28p.
11581.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1965 Szovjet űrhajósokról készült csoportkép, az űrhajósok saját kezű aláírásával, közte Gagarin, Tyereskova /  cca 1965 Photo of Soviet Astronauts with their autograph signatures including Gagarin, Tereskova.Page size: 25x21 cm
11582.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11
1964 Latinovits Zoltán (1931-1976) Kossuth-, Jászai Mari- és Balázs Béla-díjas magyar színész fotója, MTI fotó-Keltei Éva felvétele, jelzett, 24x18cm
11583.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A budafoki Magyar Királyi Állami Pincegazdaság vendégkönyve, 1926-1930. Rengeteg aláírással. Köztük több híres és ismert ember kézírásával.  Pl: Mayer János (1871-1955) földművelésügyi miniszter, Behtlen István (1874-1946) miniszterelnök, Walko Lajos (1880-1954) politikus, miniszter, Vass József (1877-1930) politikus, egyházfi.  1927. június 14.-én a Magyar Királyi Opera tagjai tettek látogatást itt. Köztük: Budanovits Mária (1884-1976), Walter Rózsi (1901-1974), Tamássy Miklós (1881-1933), Makoldy Némethy Ella (1895-1961) és férje Makoldy József (1890-?) festőművész, grafikus és valamint még sokan mások is.  1929. április 16-án József Ferenc főherceg (1895-1957), és felesége Anna főhercegnő (1903-1976), valamint kísérete Festetics Pál (1858-1930) és felesége látogatott el ide.  1929. június 6.-án Horthy István (1904-1942) és magsasrangú vendégei, Nikolaus Erbgroßherzog von Oldenburg (1897-1970) és felesége, Helene (1899-1948), valamint kísérete látogattak el ide. Később az Országos Levéltár tisztviselői látogattak el ide, 1929 november 5.-én. Köztük Mályusz Elemér (1898-1989).  Rendszeresek voltak az iskolai, céges, különféle szervezetek látogatásai, amelyek rendre bejegyezték magukat.  A könyvben még számos aláírás és bejegyzés található, amely felfedezésre vár.  Kopottas egészvászon kötés, 190 p.
11584.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
1884 Baross Gábor (1848-1892) magyar politikus, miniszter, államtitkár saját kezű aláírása hivatalos levélen a Közmunka- és Közlekedési M.K. Ministerium fejléces papírján, hajtás mentén kis szakadással,34x21cm
11585.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft