Aláírás

Tételek száma: 66

1929 Serédi Jusztinián hercegprímás meleg hangú köszönő levele dr. Tarányi Ferenc Vas vármegye főispánjának, aláírásával. Hátoldalán a válasz ceruzás piszkozatával.
11568.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18
Egy igényes zeneszerető polgár gyűjtése. Autogram füzet a XX, sz század elejéről főleg zeneszerzők, énekesek aláírásaival. Magyar és külföldi autogramok. Yvonne de Treville, Riccardo Stracciari, Leo Slezak, Alexander Heinemann, Heinrich Knote, Josef Kainz, Beretvás Hugó, Környey Béla, Ferruccio Busoni, Hugo Thimig, Leopold Demuth, Minnie Tracey, Emil Lauer, Geyer Stefi, Oscar Nedbal, J. J. Paderewski. Selma Kurz, Lucielle T Marcel, Ferdinand Löwe, Bertrand Stavenlagen, Cicely Corbett, Frieda Hempel, Wilhelm Backlans és még sokan mások, Igányes egészbőr noteszben, aranyozással. /   Collection of a music-lover, 30 known, mostly international musicans, composers autograph in leather booklet.
11569.

Egy igényes zeneszerető polgár gyűjtése. Autogram füzet a XX, sz század elejéről főleg zeneszerzők, énekesek aláírásaival. Magyar és külföldi autogramok. Yvonne de Treville, Riccardo Stracciari, Leo Slezak, Alexander Heinemann, Heinrich Knote, Josef Kainz, Beretvás Hugó, Környey Béla, Ferruccio Busoni, Hugo Thimig, Leopold Demuth, Minnie Tracey, Emil Lauer, Geyer Stefi, Oscar Nedbal, J. J. Paderewski. Selma Kurz, Lucielle T Marcel, Ferdinand Löwe, Bertrand Stavenlagen, Cicely Corbett, Frieda Hempel, Wilhelm Backlans és még sokan mások, Igányes egészbőr noteszben, aranyozással. / Collection of a music-lover, 30 known, mostly international musicans, composers' autograph in leather booklet.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1936 Elek Ilona (1907-1988) kétszeres olimpiai bajnok, hatszoros világbajnok magyar tőrvívó; a magyar sport első női olimpiai aranyérmesének saját kezű aláírása kivágáson +újságkivágások, 7x11cm
11570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Leonard Bernstein (1918-1990) amerikai zeneszerző és karmester saját kezű aláírása egy a művészt ábrázoló fotón, 14x9cm / Original siganture of Leonard Bernstein (1918-1990) American composer and conductor, 14x9cm
11571.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabó Lőrinc (1900-1957) Kossuth-díjas költő, műfordító és Voinovich Géza (1877- 1952) irodalomtörténész, esztéta saját kezű aláírása egy papírlap két oldalán, 11x16cm
11572.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frank Sinatra (1915-1998) többszörös grammy- és oscar-díjas, olasz származású amerikai pop-dzsessz énekes és színész saját kezű aláírás papírlapon, 9x13cm /  Original signature of Frank Sinatra (1915-1998) multiple Grammy and Academy Award-winning Italian-American pop-jazz singer , 9x13cm
11573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1981 Weöres Sándor (1913-1989) Kossuth és Baumgarten-díjas magyar költő, író, műfordító, irodalomtudós által írt levél és boríték rész, 10x15cm
11574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19
1966 Latinovits Zoltán (1931-1976) Kossuth-, Jászai Mari- és Balázs Béla-díjas magyar színész saját kezű aláírása egy a művészt ábrázoló fotón, 12x9cm
11575.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1990 Yehudi Menuhin (1916-1999) hegedűművész és karmester és mások aláírása koncert nyomtatványon+ 1 az eseményre szóló belépőjegy, 20x12cm / 1990 Original siganature of Yehudi Menuhin (1916-1999), violinist and conductor, and others signature + 1 ticket for the event, 20x12cm
11576.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Szegő Gizi (1902-1985): Sándor Károly (Csikar), az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of karoly Sandor, footballist of the Hungarian Golden Team.
11577.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szegő Gizi (1902-1985): Hidegkuti Nándor, az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of Nandor Hidegkuti, footballist of the Hungarian Golden Team.
11578.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szegő Gizi (1902-1985): Grosics Gyula, az Aranycsapat játékosának dedikált portréja! Jelzett, 14x20 cm Üveg klipszes keretben / Autograph signed portait of Gyula Grosics, footballist of the Hungarian Golden Team.
11579.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft