Porcelán Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1202216
11129
23
19000
cca 1880 Zsolnay díszkulacs, festett mázas porcelánfajansz, jelzett (TJM), hibátlan, dugó nélkül / Antique Zsolnay jack with family sign. Porcelan-fayance m:17 cm 1160523
11130
23
38000
Herendi Rothschild díszváza, kézzel festett, jelzett, apró karcolással, m:36 cm, d:24 cm 1204285
11131
23
Herendi virág mintás kínáló, kézzel festett, jelzett (koronás 1940), hibátlan, h:45 cm, m:8 cm 1175699
11132
23
Herendi halas bonbonier, kopott aranyozás, jelzett, kézzel festett, d:12 cm, m:9,5 cm 1204876
11133
23
Pirkenhammer címeres emlékcsésze (Karlsbad 1914-1916), matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1183289
11134
23
Antik (1904) tejes palack, "A budapesti Központi Tejcsarnok szövetkezet tejterméke" felirattal, karcos, foltos, m: 24 cm 1208706
11135
23
Royal Dux ágaskodó ló, kézzel festett, jelzett, apró máz alatti hajszálrepedés a talapzaton / Royal Dux porcalain horses. With minor crack under the glaze m:37 cm 1206935
11136
23
Óherendi lapos tányér, kézzel festett, jelzett (szalagos korona), hibátlan, d:25,5 cm 1207145
11137
23
Schaubach Kunst lovak, kézzel festett, jelzett, hibátlan / Schaubach Kunst porcelain horses, flawless m:15 cm, h:15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft