Herendi halas bonbonier, kopott aranyozás, jelzett, kézzel festett, d:... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/23/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Porcelan~9192/Herendi-halas-bonbonier-kopott-aranyozas-jelzett-kezzel-festett-d12-cm-m9-5-cm~II1175699
1175699
11132
23
Leírás: Herendi halas bonbonier, kopott aranyozás, jelzett, kézzel festett, d:12 cm, m:9,5 cm
: vörös_iván