Plakát

Tételek száma: 98

18238.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Bécsi történetek, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Rendező: Bolváry Géza. Marte Harell, Hans Moser, Hörbiger Pál és mások szereplésével. Pallas fotooffset, papír. P. Kiss Pál grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyomokkal. 95×31 cm. / Vintage Hungarian poster of the German movie Wiener Gschichten, slightly damaged, fotooffset on paper.
18239.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
18240.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
18241.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
18242.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Magyarnak Senator celofilter (cigaretta reklám- vagy plakátterv), 1940 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17,5x11,5 cm.
18243.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Szegő Gizi (1902-1985): Kati katonája, 1928. Filmplakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton. Kádár Film. Pöhm J Bp. 24x48 cm. Hajtásnyommal, egészen apró lapszéli szakadással. Rendkívül ritka!
18244.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
18245.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1930 Nemzeti gyermeknapi plakát. Mindent a hazáért, ezeréves országunkért. Szentes, Mester nyomda. Hátul ragasztással megerősítve. 47x65 cm
18246.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
cca 1902-1904 Antik színházi plakátgyűjtemény, össz. 6 db: Sepsiszentgyörgy, Zombor, Kőbánya, Bp. Vígszínház (végzős növendékek előadása) stb., foltos és sérült, 43x30 cm körüli méretekben
18247.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1892 Kolozsvár, a Nemzeti Színház díszelőadása az erdélyi magyar színészet megalakulásának századik évfordulóján, plakát, hajtott, szakadással, 56×38 cm
18248.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
30
1892 Kolozsvár, a Nemzeti Színház díszelőadása Katona József születésének századik évfordulóján, plakát, hajtott, szakadással, 56×38 cm
18249.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Aktuális híreink

465. aukció:

Megtekintés: április 29. és május 02. között;

Tételek átvétele: május 07-én 10 órától;

Fizetési határidő: május 17.;

Elszámolás: május 28-tól

  Események